فرماندار اصفهان گفت: اگر از ظرفیت‌های اصفهان بهره‌گیری شود، بخشی از این مشکلات قابل حل است و بخشی از مشکلات هم به دلیل ضعف مدیریت در حوزه‌های مختلف روی هم انباشته شده است.
کد خبر: ۱۰۵۱۰۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۱ 16 June 2022

محمدعلی احمدی در جلسه  با وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با اشاره به ارائه پیشنهادات به ایشان اظهار داشـت: امیدواریم وزیر میراث به عنوان نماینده ریاست جمهور و وزیر ارزشمند و انقلابی در جلسه امشب و هم هیئت دولت تلاش کنند و دفاع درست و کاملی از شهرستان و نیازمندی‌های آن داشته باشند.

وی افزود: اصفهان مهد علم و فرهنگ و هنر و ایثار و شهادت بوده و سرداران و جانبازان مدافع امنیت و کشور دارد. موضع‌گیری مردم اصفهان در مقاطع مختلف ،پیشتازی مردم اصفهان در قبل و بعد از انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرم ، حضور مردم در 8 دی ماه که اصفهان قبل از کل کشور در مورد فتنه انگلیسی آمریکایی سال 88، حضور مردم در عرصه‌های مختلف کاملا آشکار و مشخص است. نیروی انسانی کارآمد و خوب از جمله ظرفیت‌های اصفهان است و در رشته‌های مختلف سرآمد است.

فرماندار اصفهان با اشاره به چالش‌های اصفهان بیان کرد: اگر از ظرفیت‌های اصفهان بهره‌گیری شود، بخشی از این مشکلات قابل حل است. بخشی از مشکلات هم به دلیل ضعف مدیریت در حوزه‌های مختلف روی هم انباشته شده است. یکی از مهم‌ترین مشکلات آب است که امیدواریم رئیس‌جمهور و هیئت دولت با تدبیر آن را حل کنند و گرفتاری مردم استان در حوزه کمبود آب رفع شود.

احمدی تصریح کرد: مسئله آلودگی هوا که کلان‌شهر اصفهان و دیگر شهرها با آن روبه‌رو است، از دیگر مشکلات است. متاسفانه روزهای پاک و سالم کمتری نسبت نسیت به سایر استان‌ها داریم. مسائل فرونشست زمین نیز بسیار اهمیت دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار