رییس کل دادگستری اصفهان از دستگیری عوامل نبش قبر مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل آبادان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۰۵۸۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶ 06 August 2022

حجت‌الاسلام والمسلمین اسدالله جعفری اعلام کرد: نبش قبر مجید عبدالباقی در شهرستان دهاقان از توابع استان اصفهان توسط ۲ فرد انجام شده است.

وی اضافه کرد: این افراد پس از نبش قبر به آبادان بازگشتند که پس از شناسایی در آنجا دستگیر شدند.

رییس کل دادگستری اصفهان در باره انگیزه این افراد از نبش قبر گفت: این افراد که با متوفا(مجید عبدالباقی) نسبت فامیلی دارند برای احراز اطمینان از اینکه جسد دفن شده متعلق به مجید عبدالباقی است یا خیر، اقدام به نبش قبر او کرده بودند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری تصریح کرد: برای این ۲ نفر به اتهام نبش قبر، در دادسرای شهرستان دهاقان پرونده تشکیل شده است.

بر اساس اخبار دریافتی، قبر مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی مالک ساختمان متروپل که در کنار مزار برادرش در شهرستان دهاقان به خاک سپرده شده است، بامداد روز پنجشنبه ششم مرداد توسط یکی از بستگان وی نبش شد و این فرد پس از گشودن کفن متوفا و گرفتن فیلم از جسد او، بطور مجدد قبر را به حالت اولیه درآورد و به آبادان بازگشت.

با این حال، با توجه به تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های مدار بسته در اطراف آرامستان گلستان شهدا عطاآباد دهاقان، خودروی متهم خیلی زود شناسایی و حرکت او توسط دوربین‌های جاده‌ای تا شهرستان آبادان، رصد و متهم سرانجام در مخفیگاهش در آبادان شناسایی و دستگیر شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار