رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری ۲ سارق منزل که ۱۰ میلیارد ریال طلاجات را از منازل مردم به سرقت برده بودند در عملیات کارآگاهان پایگاه جنوب این پلیس خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۰۸۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۴ 07 August 2022

سرهنگ حسین ترکیان اظهار داشت: کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس اگاهی استان اصفهان در پی اطلاع از وقوع یک فقره سرقت منزل در محل حضور یافتند و در بررسی‌های خود دریافتند که سارقان با شگردی خاص وارد منزل شده و اموالی شامل سرویس طلا، انگشتر و سکه بهار آزادی را به سرقت بردند.

وی افزود: کارآگاهان با اقدامات تخصصی خود خودروی پژو 206 سارقان را شناسایی و با رصد هوشمندانه خود دریافتند که سارقان با این خودرو در حال خروج از استان هستند که بلافاصله وارد عمل شده و با یک اقدام ضربتی خودروی مذکور را در یکی از محورهای مواصلاتی متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اشاره به کشف ابزارآلات مورد استفاده در سرقت از منازل گفت: متهمان که ابتدا منکر هر گونه جرمی بودند در نهایت هنگامی که با مدارک و مستندات ارائه شده از سوی کارآگاهان روبه‌رو شدند به 7 فقره سرقت طلاجات از منازل مردم اعتراف کردند که ارزش اموال به سرقت رفته توسط سارقان برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه بالغ بر 10 میلیارد ریال تخمین زده شده است.

وی خاطرنشان کرد: با تلاش کارآگاهان تمامی مال‌باختگان شناسایی و متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات تحویل مرجع قضایی شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار