رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان با اشاره به آغاز ثبت نام ‌بدون آزمون در مقطع کارشناسی اظهار داشت: متقاضیان ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) در مقطع کارشناسی، ورودی مهر ماه سال ۱۴۰۱ می توانند به ‌صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به‌ نشانی: www.sanjesh.org از تاریخ سه شنبه ۱۸ مرداد ماه لغایت روز یکشنبه ۲۳ مرداد ماه نسبت به ثبت‌ نام خود اقدام نمایند.
کد خبر: ۱۰۶۱۱۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱ 11 August 2022

دکتر رضا مختاری افزود: بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش متقاضیان، همزمان با شروع ثبت نام از طریق سایت مذکور قابل مشاهده و در دسترس است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان ابراز داشت:
متقاضیان عزیز جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانند به پورتال دانشگاه پیام نور استان اصفهان به نشانی: www.isfahan.pnu.ac.ir مراجعه نمایند. و لازم به ذکر است که در گروه های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی و هنر جذب دانشجو داشته و حدود ۱۷۰ رشته تحصیلی در ۴۰ مرکز دانشگاهی داریم.
دکتر مختاری بیان داشت:به لطف خدا و استقبال خوب متقاضیان در سال گذشته رتبه اول در جذب دانشجو در کشور را داشتیم. و در حال حاضر در ۴۰ واحد دانشگاهی حدود ۳۵ هزار دانشجو در حال تحصیل داریم.
وی خاطر نشان کرد از مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور می توان به: اعطای انواع وام های شهریه و تسهیلات بانکی، باز پرداخت شهریه به صورت اقساطی، تنوع در عناوین رشته ها، دارا بودن پایین ترین مبلغ شهریه در بین دانشگاه های دولتی و شهریه بگیر، امکان مهمان و انتقال به شهر مورد نظر دانشجو، بیشترین آمار قبولی در آزمون های استخدامی و تحصیلات تکمیلی، امکان تحصیل ایمن برای شاغلین و بانوان خانه دار، امکان تغییر رشته، آموزش حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی، انتخاب محل دلخواه برای آزمون های پایان ترم حضوری، اخذ مرخصی تحصیلی برای مشمولین در اولین نیمسال تحصیلی در این دانشگاه اشاره نمود.
ایشان همچنین تاکید داشتند: متقاضیان محترم در روزهای ابتدایی ثبت نام خود را انجام داده و از موکول کردن به روز پایانی به دلیل تراکم و ازدحام مراجعه به سایت مربوطه اجتناب نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار