با هدف مدیریت مصرف گاز، جایگاه‌های عرضه سی ان جی در اصفهان به‌صورت گردشی فعالیت می‌کنند.
کد خبر: ۱۰۸۷۷۶۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷ 16 January 2023

 مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان با اشاره به فعالیت گردشی جایگاه‌های عرضه سوخت سی‌ان‌جی در استان از جمعه ۲۳ دی ماه گفت: با توجه به تصمیم کمیته مدیریت بحران استان اصفهان و با هدف صرفه جویی در مصرف گاز، مقرر شده نیمی از جایگاه‌های سوخت به مدت ۷۲ ساعت کار کنند و سپس در نوبت بعدی، ۵۰ درصد دیگر از جایگاه‌ها در مدار فعالیت قرار گیرند.
عبدالله گیتی‌منش با تاکید براینکه این موضوع به معنی تعطیلی فعالیت جایگاه‌های سی ان جی نیست گفت: برنامه گردشی فعالیت جایگاه‌های سوخت به گونه‌ای طراحی شده که در سطح استان متوازن باشد و فهرست جایگاه‌ها برای هرکدام از نوبت‌های گردشی مشخص است.
وی با اشاره به اینکه کار سوخت‌رسانی سی ان جی در استان اصفهان متوقف نشده است گفت: ممکن است در این شرایط در برخی مناطق که تراکم زیاد است مانند کلان‌شهر اصفهان، صف طولانی در برخی جایگاه‌ها ایجاد شود، اما در دیگر نقاط مورد خاصی گزارش نشده است.
گیتی منش با بیان اینکه ظرفیت سی ان جی استان اصفهان ۲.۵ برابر آنچه که استفاده می‌شود، هست، افزود: شرایط موجود ایجاب می‌کند برای تامین گاز خانگی و پایداری شبکه در سراسر کشور این تمهیدات اندیشیده شود.
بیش از ۳۰۰ جایگاه سوخت بنزین خصوصی و ۱۶۴ جایگاه سی‌ان‌جی در استان اصفهان وجود دارد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار