رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به کذب بودن مسمومیت دانش آموزان مدرسه پیام گفت: شیطنت یکی از دانش آموزان موجب بدحالی برخی از افراد شده است.
کد خبر: ۱۰۹۵۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹ 06 March 2023

جلال سلمانی در خصوص اتفاقات روز گذشته مدرسه پیام شاهد ناحیه یک شهر اصفهان اظهار داشت: پس از بررسی‌های دقیق مشخص شد که یکی از دانش‌آموزان به‌واسطه انتشار گاز فلفل در فضا باعث بدحال شدن تعدادی از دانش‌آموزان این آموزشگاه شده است.

وی ادامه داد: یکی از دانش‌آموزان این مدرسه با استفاده از اسپری فلفل موجب شد تا بوی این اسپری در قسمتی از فضای آموزشگاه استشمام شود و موجب نگرانی تعدادی از دانش‌آموزان شد.

سلمانی اضافه کرد: ازآنجایی‌که سلامت کلیه دانش‌آموزان حاضر در مدرسه برای عوامل مدرسه ارجحیت دارد، مسئولان مدرسه بلافاصله با اورژانس تماس گرفته تا از سلامت کلیه دانش‌آموزان اطمینان حاصل کنند.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان بیان داشت: دانش‌آموز مذکور شناسایی شده و تمامی دانش‌آموزان باحال خوبی روانه منزل شدند.

وی خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ آموزش و پرورش استان اصفهان به‌ویژه دانش‌آموزان و والدین از توجه به اخبار کذب و شایعاتی که باهدف ایجاد دلهره، استرس و سلب اعتماد از محیط آموزشی در حال انتشار است پرهیز نموده و اخبار مربوط به مدارس را از طریق مسیرهای ارتباطی معتبر پیگیری کنند.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار