مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از ساعت ۷ روز دوشنبه هفتم فروردین تا ساعت ۷ روز سه‌شنبه هشتم فروردین ماه، هدایت و ساماندهی ۲۵ متکدی و ۲۷ دست‌فروش در شهر انجام شده است.
کد خبر: ۱۰۹۸۳۷۵
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴ 28 March 2023

روح‌الله ابوطالبی با اشاره به فعالیت گشت‌های ویژه اداره کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری در اصفهان (کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان) اظهار کرد: از ساعت ۷ روز دوشنبه هفتم فروردین تا ساعت ۷ روز سه‌شنبه هشتم فروردین ماه ۷۲ مورد تذکر و یک مورد اعمال قانون بازاریابان اسکان غیرمجاز (کلید به دستان) انجام شده است.

او افزود: همچنین در این بازه زمانی ۲۸۹ چادر مسافرتی توسط نیروهای گشت ویژه این اداره کل از سطح شهر جمع‌آوری شده است.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد دائمی خدمات سفر شهر اصفهان خاطرنشان کرد: در صورتی‌که فردی اقدام به برپایی چادر در سطح شهر کند، مأموران برای جمع آوری آن تذکر می‌دهند تا چادر جمع شود.

او با بیان اینکه از صبح روز گذشته تا صبح امروز ۷۸۸ مورد راهنمایی خودروی مسافران انجام شده است، گفت: اکیپ‌های نودوپنج‌گانه برای برخورد قانونی با مسافرانی که در شهر اقدام به برپایی چادر کرده‌اند یا جمع‌آوری افرادی که به عنوان بازاریاب در معابر شهری اقدام به جذب مسافر می‌کنند، فعال شده است.

به گفته ابوطالبی، از ساعت ۷ روز دوشنبه هفتم فروردین تا ساعت ۷ روز سه‌شنبه هشتم فروردین ماه هدایت و ساماندهی ۲۵ متکدی و ۲۷ دست‌فروش در شهر انجام شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار