احمدرضا طحانیان در نشست خبری هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت خودرو اصفهان در تالار اصفهان شرکت نمایشگاه بین المللی تهران با اشاره به این که این نمایشگاه با حضور 21 شرکت خودروسازی داخلی از جمله تولیدکنندگان خودروهای سواری، تجاری و موتورسیکلت برگزار خواهد شد، افزود: فضای موجود در نمایشگاه بین المللی اصفهان بالغ بر ۱۷۰۰۰ متر است، که با توجه به استقبال شرکت های خودروساز کلیه فضای سرپوشیده موجود تحت پوشش قرار گرفته است و بخش عمده ای از فضای باز نمایشگاه نیز تحت پوشش خودروسازان قرار خواهد گرفت.
کد خبر: ۱۱۳۶۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱ 04 November 2023
معرفی ۷ محصول در نمایشگاه خودروی اصفهان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه استان اصفهان اظهار کرد: امسال شاهد معرفی محصولات متنوع سبک و سنگین خواهیم بود. وی اضافه کرد: همچنین این نوید را باید داد که برخی از خودروسازانی که در بسیاری از نمایشگاه ها حضور فعال نداشتند در این نمایشگاه حضور یافته اند. طحانیان در خصوص برنامه های توسعه برای این نمایشگاه توضیح داد: سالانه بیش از 40 نمایشگاه در سایت نمایشگاه اصفهان برگزار می کنیم و سعی می کنیم ۱۰ نمایشگاه را به صورت ویژه نگاه کنیم و هر سال آن را قوی تر کنیم؛ یکی از این نمایشگاه ها نمایشگاه خودروست و ما سعی داریم با ایجاد گسترش فضای سرپوشیده و روباز، نمایشگاه خودروی اصفهان را به یک قطب ویژه تبدیل نماییم.

وی در ادامه، درباره این که کدام شرکت ها در این رویداد حاضر هستند نیز تصریح کرد: شرکت های حاضر در نمایشگاه شامل مدیران خودرو با سه برند، هلدینگ کرمان با ۴ شرکت، گروه بهمن با ۵ برند، سانیار و تیگارد موتور، شایان دیزل، کامل دیزل، گروه ماموت با سه برند، ایران خودرو، ایران خودرو دیزل، آرین موتور، آرین دیزل، نیکران موتور و آریا دیزل حضور دارند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی اصفهان ادامه داد: البته اسامی یادشده به صورت قطعی در این رویداد حاضر هستند. سایپا به دلیل عدم فضای خالی شرکت نمی کند، همچنین به احتمال زیاد چند شرکت دیگر نیز به این تعداد اضافه خواهند شد. با این وجود، در حال برنامه ریزی برای حضور چندین برند جدید هستیم .
طحانیان افزود: برای راحتی حال بازدیدکنندگان ظرفیت پارکینگ نمایشگاه نیز نسبت به دوره گذشته بیش از 2 برابر افزایش یافته و امکانات رفت‌وآمد عمومی از جمله خودروهای برقی و همچنین استفاده از تخفیف‌های اسنپ ویژه مدت زمان برگزاری نمایشگاه خودرو اصفهان 1402 فراهم شده‌اند. با توجه به این موارد، فکر می کنم امسال نسبت به سال گذشته بیش از ۳۰ درصد رشد بازدید داشته باشیم.
علیرضا عاجزی، مدیرعامل شرکت رونق تجارت پگاه برگزارکننده امسال نمایشگاه خودرو اصفهان نیز اظهار کرد: شرکت‌های مدیران‌خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور، تیگارد موتور، کامل‌دیزل، گروه ماموت، ایران‌خودرودیزل، ایران‌خودرو، آرین‌موتور، آرین‌دیزل، نیکران‌موتور و آریا دیزل در این نمایشگاه حضور دارند. نیکران موتور و ایران دوچرخ تنها خودروسازان حوزه موتورسیکلت هستند که به نمایشگاه خودرو اصفهان خواهند آمد وی در پایان اضافه کرد: یکی از نکات قابل توجه افزایش 2 برابری فضای نمایشگاه در بخش روباز نسبت به دوره قبل است که زمینه را برای حضور گسترده‌تر خودروسازان و بازدید بهتر علاقه‌مندان فراهم می‌کند.
به گفته وی انتظار می‌رود بیش از 6 محصول و مدل جدید خودرو در این نمایشگاه معرفی شوند. همچنین احتمال دارد فضایی جهت اجرای حرکات نمایشی توسط رانندگان حرفه‌ای برای نخستین بار در نظر گرفته شود و به جذابیت‌های نمایشگاه افزوده خواهد شد.
نمایشگاه خودروی اصفهان در تاریخ ۱۶ تا ۱۹ آبان ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود، ساعت بازدید این نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۸ در نظر گرفته شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار