تردد خودرو‌ های پلاک زوج در اصفهان امروز در برخی ساعات ممنوع است.
کد خبر: ۱۱۳۷۶۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۴ 12 November 2023

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با توجه به تداوم پایداری و سکون مطلق جو، انباشت غلظت آلاینده‌ها همراه با کاهش کیفیت هوا، طرح محدودیت تردد خودرو‌های با پلاک زوج و فرد در شهر اصفهان تا پایان هفته جاری در دستور کار قرار دارد و پلیس راهور با خودرو‌های دودزا و بدون معاینه فنی هم برخورد می‌کند.
منصور شیشه فروش با بیان اینکه طرح زوج و فرد در اصفهان از ساعت هشت صبح تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۱ خواهد بود، افزود: شهروندان به جای استفاده از خودرو‌های شخصی از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری، استفاده عموم مردم از ماسک، نداشتن تردد غیرضروری در فضای باز، کاهش تردد خودروها، استفاده از حمل‌ونقل عمومی و کنترل فعالیت واحد‌های صنعتی، پرهیز از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز، از جمله الزاماتی است که باید مد نظر شهروندان قرار گیرد.

شیشه فروش ادامه داد: تعطیلی موقت و کاهش فعالیت واحد‌های آلاینده ثبت شده در فهرست واحد‌های آلاینده اداره محیط زیست، انجام پایش‌های مستمر از وضعیت مراکز و واحد‌های تولیدی، اعلام هشدار، اخطار و اقدامات کنترلی و جلوگیری از هرگونه فعالیت تشدیدکننده آلودگی هوا مانند عملیات خاک‌برداری، قیر کاری و عملیات‌های عمرانی از دیگر دستورات که در حال اجرا است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار