بنگر درمورد اینکه چرا یکی از گزینه‌هایش خداحافظی از دنیای فوتبال است، گفت: به هر حال فوتبالیست یک روزی باید از فوتبال خداحافظی کند .
کد خبر: ۴۵۸۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵ 13 July 2017
به گزارش تابناک : بنگر درمورد اینکه چرا یکی از گزینه‌هایش خداحافظی از دنیای فوتبال است، گفت:
به هر حال فوتبالیست یک روزی باید از فوتبال خداحافظی کند و همیشه بازیکنان مسن جای خودشان را به بازیکنان جوان می‌دهند. من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم، ولی به هر حال خداحافظی از فوتبال هم می‌تواند یکی از گزینه‌هایم باشد.
بنگر بازیکن سابق پرسپولیس که فصل گذشته به‌دلیل مصدومیت روزهای خوبی را در فوتبال تجربه نکرد هنوز تصمیمی برای فصل آینده نگرفته است. او درمورد آخرین وضعیتش به می‌گوید:
من عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارم و فعلا مشغول زندگی و همچنین تمرین کردن هستم. پیشنهادهایی نیز وجود دارد، ولی می‌خواهم درمورد فصل آینده یک تصمیم خیلی خوب بگیرم و در این خصوص باید با چند نفر مشورت کنم. از طرفی این احتمال هم وجود دارد که از فوتبال خداحافظی کنم و به این موضوع هم فکر می‌کنم.
بنگر بازیکن سابق تراکتور درمورد اینکه چرا یکی از گزینه‌هایش خداحافظی از دنیای فوتبال است، گفت:
به هر حال فوتبالیست یک روزی باید از فوتبال خداحافظی کند و همیشه بازیکنان مسن جای خودشان را به بازیکنان جوان می‌دهند. من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم، ولی به هر حال خداحافظی از فوتبال هم می‌تواند یکی از گزینه‌هایم باشد. مطمئنا در این زمینه به‌خوبی فکر خواهم کرد و با چند نفر مشورت خواهم کرد تا درنهایت بهترین تصمیم را بگیرم.

منبع : پارس فوتبال
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار