تابناک: در حالی که در روزهای اخیر بحث بر سر جانشینی پراید پرطرفدار در ایران بالا گرفته بود حالا خبرها حاکی از مشخص شدن این جایگزینی است.
کد خبر: ۴۶۰۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷ 16 July 2017
تابناک اصفهان: در حالی که در روزهای اخیر بحث بر سر جانشینی پراید پرطرفدار در ایران بالا گرفته بود حالا خبرها حاکی از مشخص شدن این جایگزینی است.

پراید که سال های سال جزو یکی از خودروهای در بورس خرید و فروش در شهرهای مختلف بود، به دلیل نداشتن استانداردهای لازم باید تولید آن متوقف شود.
 
در همین رابطه مهدی جمالی، مدیرعامل سایپا، با اشاره به انعقاد قرارداد بین شرکت سیتروئن فرانسه با شرکت خودروسازی سایپا، گفت:شرکت سیتروئن در حال حاضر شرکت سایپا- سیتروئن شده  و دیگر شرکت سیتروئن نیست، که تا پایان سال جاری از نخستین محصول این شرکت رونمایی می شود.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، افزود:سهم سایپا در این قرارداد 50 درصد و سهم سیتروئن نیز 50 درصد برابر است.

جمالی در پاسخ به سوالی مبنی بر توقف خط تولید پراید در پایان سال 97 و تصمیمات ایران خودرو برای جایگزینی خودرو با همان رنج قیمتی، ادامه داد:تیبا جایگزین خوبی برای پراید است و تیراژ تولید آن برای جایگزینی پراید افزایش می یابد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، در پایان گفت وگو با خانه ملت، تصریح کرد:شرکت خودروسازی سایپا در حال طراحی خودروهای جدید و با قیمت مناسب است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: