تارتار با اشاره دیدار پارس جنوبی جم و سپاهان در روز جمعه گفت: به اعتقاد من دیدار مقابل سپاهان اصفهان سخت ترین بازی فصل پارس جنوبی است زیرا تیم سپاهان اکنون شرایط مناسبی نداشته و در بحران قرار دارد.
کد خبر: ۴۷۴۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲ 07 August 2017
به گزارش تابناک : مهدی تارتار در خصوص آخرین وضعیت تیم پارس جنوبی جم اظهار کرد: خوشبختانه پس از پیروزی در 2 دیدار گذشته مقابل تیم های گسترش فولاد و پیکان تیم ما در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. من از همه بازیکنان و هواداران پارس جنوبی جم تشکر می کنم.
 او افزود: هواداران پارس جنوبی با حضور در ورزشگاه و حمایت از تیم محبوبشان باعث پیروزی ما برابر پیکان تهران شدند، امیدوارم حمایت تماشاگران در بازی های آینده نیز ادامه داشته باشد.
 تارتار همچنین با اشاره دیدار پارس جنوبی جم و سپاهان در روز جمعه گفت: به اعتقاد من دیدار مقابل سپاهان اصفهان سخت ترین بازی فصل پارس جنوبی است زیرا تیم سپاهان اکنون شرایط مناسبی نداشته و در بحران قرار دارد.
 سرمربی تیم پارس جنوبی جم ادامه داد: ما عملکرد فنی تیم سپاهان را آنالیز کرده ایم و می دانیم که این تیم به دنبال کسب سهمیه آسیا است و قصد دارد با شکست تیم ما نخستین پیروزی فصل خود را کسب کند اما از سوی دیگر بازیکنان ما در 2 بازی اخیر به خودباوری دست یافته اند و در پی سومین برد پیاپی و ادامه روند صدرنشینی هستند.

منبع : باشگاه خبرنگاران 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار