تابناک: در حالی که انتقادات بسیاری در این روزها برای عدم صدور سریع حکم شهردار اصفهان از سوی وزارت کشور در فضای رسانه ای و سیاسی اصفهان شکل گرفت اما صحبت های معاون عمرانی استاندار و نیز رئیس شورای شهر اصفهان حاکی از صدور حکم نوروزی در روز شنبه (فردا) است.
کد خبر: ۴۸۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸ 15 September 2017
تابناک اصفهان: در حالی که انتقادات بسیاری در این روزها برای عدم صدور سریع حکم شهردار اصفهان از سوی وزارت کشور در فضای رسانه ای و سیاسی اصفهان شکل گرفت اما صحبت های معاون عمرانی استاندار و نیز رئیس شورای شهر اصفهان حاکی از صدور حکم نوروزی در روز شنبه (فردا) است.

 فتح‌الله معین در خصوص آخرین وضعیت صدور حکم شهردار اصفهان گفته بود؛ وزارت کشور هنوز احکام هیچ از شهرداران بالای ۲۰ هزار  نفر استان اصفهان را صادر نکرده است اما بر اعلام وزارت کشور این احکام روز شنبه صادر خواهد شد، از این رو شهرداران اصفهان، کاشان، خمینی شهر و نجف آباد روز شنبه به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

بدنبال این خبر، روز قبل مهدی جمالی نژاد، شهردار سابق اصفهان هم از مردم این شهر حلالیت طلبید و از آنها خداحافظی کرد تا اصفهان را در هفته آینده به مقصد شهرداری یزد ترک کند و جای خود را به قدرت الله نوروزی بدهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار