در لنجان رخ داد؛
تابناک: باید توجه داشت این نوزاد ۲ یا ۳ روزه در مرکز شیرخوارگاه نرجس نگهداری می‌شود و در صورت پیدا نکردن خانواده‌اش او را به خانواده‌ای که شرایط نگهداری و فرزند خواندگی را دارد تحویل داده می‌شود.
کد خبر: ۴۸۱۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵ 15 September 2017
تابناک اصفهان: محمد حسین صادقی با تایید پیدا شدن نوزاد ۳ روز در زرین شهر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۰ شب گذشته این نوزاد مقابل دیوار اداره بهزیستی شهرستان لنجان رها شده بود که به دلیل اهمیت موضوع با ورود اورژانس اجتماعی این اداره بعد از انجام عملیات بیمارستانی بر روی این نوزاد ۲ یا ۳ روزه و با هماهنگی مراجع قضایی این نوزاد به مرکز شبانه روزی شیرخوارگاه نرجس که تحت نظارت بهزیستی استان اصفهان است منتقل شد.

وی افزود: تا این لحظه خانواده نوزاد شناسایی نشده است اما مأموریت یافتن خانواده نوزاد دختر آغاز شده تا بتوان این نوزاد را به آغوش گرم خانواده خود بازگرداند.


رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنجان تصریح کرد:  باید توجه داشت این نوزاد ۲ یا ۳ روزه در مرکز شیرخوارگاه نرجس نگهداری می‌شود و در صورت پیدا نکردن خانواده‌اش او را به خانواده‌ای که شرایط نگهداری و فرزند خواندگی را دارد تحویل داده می‌شود.

وی با اظهار امیدواری از پیدا شدن خانواده دختر نوزاد گفت: امید است خانواده کودک شناسایی شود و با بررسی مشکلات آنها نوزاد را به آغوش گرم خانواده بازگردانیم./ایمنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار