رئیس سازمان اوقاف:
تابناک: رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور با بیان اینکه در مقاطع مختلف اسلام 2 نکته سبب شکست مسلمانان شده است، بیان کرد: فراموشی مقصد و هدف سبب منحرف شدن، همچنین خسته شدن در این مسیر منجر به شکست مسلمانان در دوران مختلف شده است.
کد خبر: ۴۸۱۷۱۹
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴ 22 September 2017
تابناک اصفهان: حجت‌الاسلام و المسلمین علی محمدی چهارشنبه 29 شهریور ماه در نشستی با حضور مسئولان شهرستان خمینی‌شهر و برخی کارشناسان ادارات اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: زمانی بود که آمریکا شاه و سردمداران ایران را به حساب نمی‌آورد و برای خود در این کشور قلدری می‌کرد، مردم و مسئولانش را تحقیر می‌کرد اما زمانی هم فرارسید که ملت و کشور به جایی برسد و رهبر این نظام تودهنی بی نظیری به آمریکا زد.

وی با اشاره به جمله معروف «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، افزود: برای دستیابی به عزت و قدرت شرطی وجود دارد و آن راهی که امام راحل برای ما مشخص کرده که در ادامه راه اهل بیت(ع) است باید ایمان، اعتقاد و باور داشته باشیم و در آن مسیر حرکت کنیم.

رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور با بیان اینکه در مقاطع مختلف اسلام 2 نکته سبب شکست مسلمانان شده است، بیان کرد: فراموشی مقصد و هدف سبب منحرف شدن، همچنین خسته شدن در این مسیر منجر به شکست مسلمانان در دوران مختلف شده است.

وی با اشاره به وصیت نامه امام راحل، تصریح کرد: ملت ایران وفادارتر از زمان عهد رسول الله(ص) و امیرالمومنین(ع) هستند، اگر این راه را حفظ کنیم در آینده هم موفق و سرافراز هستیم و اگر راه را گم کنیم عواقب بدی خواهیم داشت که در طول تاریخ هر ملت و قومی در مقابل دشمن ایستاده نسل بعدی آن را تحسین کرده و هرکسی تسلیم شده نسل بعد آن را ملامت کرده است.

محمدی با بیان اینکه امام راحل در وصیت‌نامه خود مقصد را قرآن برشمرد، اظهار داشت: راهی هم که این کشور طی کرده و شهدا نیز در وصیت‌نامه خود گفته‌اند برای اسلام و قرآن و اهل بیت(ع) بوده و خانواده‌ها نیز راضی شده‌اند که عزیزترین فرد خانواده در این مسیر جان دهد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ایان محرم گفت: امام حسین (ع) قیام کرد و هزینه بزرگی هم برای آن داد اما تحول بزرگی در تاریخ بشر ایجاد کرد که اگر ما هم بخواهیم با عزت و شرف زندگی کنیم و خدا یاریمان دهد.

شش طرح عمرانی در امام‌زاده آقا علی عباس(ع) نطنز افتتاح شد‌


سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: با حضور رئیس اوقاف و امور خیریه کشور، ۶ طرح عمرانی به ارزش بیش از 55 میلیارد ریال در امام‌زاده آقا علی عباس (ع) افتتاح شد.

حامد جعفر زاده اظهار داشت: چهارشنبه 29 شهریور ماه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین علی محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، 6 طرح عمرانی در امام‌زاده آقا علی عباس(ع) به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: در این مراسم 6 طرح عمرانی به ارزش بیش از 55 میلیارد ریال که شامل طرح‌های خیر ساز و غیر خیر ساز بوده، افتتاح شد.

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: این پروژ ها شامل؛ هتل آستان با ارزش بیش از 21 میلیارد ریال، مرکز درمانی با ارزش بیش از 11 میلیارد ریال، اتاق پذیرش و دفتر آستان به ارزش 400 میلیون ریال بود.

حامد جعفر زاده ادامه داد: همچنین برخی دیگر از پروژه‌های افتتاحی واحدهای تجاری به ارزش بیش از 11 میلیارد ریال، به سازی سالن اجتماعات به ارزش بیش از 1 میلیارد ریال و ساخت میدان ولیعصر با اعتباری 9 میلیارد ریالی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار