یک عضو شورای شهر اصفهان: نحوه رانندگی مردم در خیابان تا آن اندازه از استانداردهای جهانی فاصله دارد که یکی از جهانگردان خارجی در وصف این شهر، اصفهان را گوشه ای از بهشت که قابل تحمل نیست معرفی می کند.
کد خبر: ۴۸۲۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۸ 16 October 2017

به گزارش تابناک اصفهان، در حالی که بسیاری توجه به مسائل ترافیکی و دقت در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را از اصول مهم توسعه یافتگی جوامع عنوان میکنند؛ امروز یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان به فاصله رانندگی  اصفهانی ها با استانداردهای جهانی اشاره کرد و گفت: نحوه رانندگی مردم در خیابان تا آن اندازه از استانداردهای جهانی فاصله دارد که یکی از جهانگردان خارجی در وصف این شهر، اصفهان را گوشه ای از بهشت که قابل تحمل نیست معرفی می کند.

روشن همچنین تصریح کرد: با نگاهی از بیرون به شهر، می‌بینیم هر شهر چند پنجره شکسته دارد که اگر این پنجره‌های شکسته اصلاح نشود، شهر قابل زیستن نخواهد بود. مهمترین پنجره شکسته اصفهان در حال حاضر ترافیک و فرهنگ رانندگی مردم است.

وی تاکید کرد: به قول روانشناسان، هر کس آنگونه که رانندگی می‌کند، زندگی می‌کند و این اهمیت رانندگی شهروندان یک شهر را نشان می‌دهد.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد: بداخلاقی‌ها، پرخاشگری‌ها و پایین آمدن آستانه تحمل مردم که نشانی از فرهنگ مردم شهر است، همه می‌تواند به نوعی محصول ازدحام و تردد شهری باشد و با حل ترافیک شهر، آرامش در شهر حاکم می‌شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار