مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: مصرف سوخت بنزین در استان اصفهان تا پایان مهر ماه امسال با رشد ۶.۲۴ درصدی نسبت به پارسال به بیش از ۱.۲ میلیارد لیتر رسید.
کد خبر: ۴۸۳۵۵۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹ 13 November 2017
به گزارش تابناک : حسین صادقیان در گفتگو با ایمنا با اشاره به اینکه تا پایان مهر ماه جاری در استان اصفهان یک میلیارد و ۲۴۱ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۹۰۰ لیتر بنزین مصرف شده است، اظهار داشت: مصرف بنزین استان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶.۲۴ درصد رشد داشته است.

به گفته وی، طی هفت ماه سال گذشته یک میلیارد و ۱۶۸ میلیون و ۹۸۶ هزار و ۵۰۹ لیتر بنزین در اصفهان مصرف شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان با بیان اینکه مصرف نفت گاز نیز در مدت مذکور در استان ۴.۵۵ درصد افزایش یافته و به یک میلیارد و ۴۳۵ میلیون و ۶۱۴ هزار و ۲۰۰ لیتر رسیده است، اظهار داشت: میزان مصرف گازوئیل مصرفی طی هفت ماه نخست سال گذشته یک میلیارد و ۳۷۳ میلیون و ۱۷۳ هزار و ۸۰۰ لیتر بود.

وی گفت: میزان مصرف نفت سفید و نفت کوره در هفت ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب ۳۶.۸۰ و ۳۱.۳۱ درصد کاهش یافت.

صادقیان اضافه کرد: مصرف نفت سفید در این مدت در استان اصفهان به ۸ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۳۰۰ لیتر و مصرف نفت کوره (مازوت) به ۱۶ میلیون و ۳۳۴ هزار لیتر کاهش یافت.

منبع : ایمنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار