این نماینده مجلس گفت: از دولتمردان انتظار می‎رود که از بسیج برای حل مشکلات و همینطور معضلاتی که در درون دستگاه‎های اداری مشاهده می‎شود استفاده کنند.
کد خبر: ۴۸۳۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱ 14 November 2017

به گزارش تابناک : ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود برخی مفاسد و انحرافات در دستگاه‎‎های دولتی بیان کرد: برخی از کشورهای دنیا با استفاده از ظرفیت مردم و اعلامی که مردم دارند توانسته‎اند فسادهای اداری‎‎شان را به حداقل برسانند، اما متاسفانه در کشور ما هنوز از ظرفیت‎های مردمی که بسیج نیز از جمله این ظرفیت‎هاست استفاده مطلوبی توسط دولت صورت نگرفته است.

نماینده مردم نجف‌آباد در ادامه این مطلب با اشاره به سخن امام خامنه‎ای مبنی بر نقش بسیج در جلوگیری از انحراف دولت تاکید کرد: بسیج یک ظرفیت بسیار عالی است که موجب می‎شود یکی از معضلات ما که فساد اداری است به حداقل برساند و موجب سالم‎سازی آنها شود.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه مجلس به علت اینکه سازوکار خوبی برای استفاده از ظرفیت بسیج طراحی نکرده مقصر است عنوان کرد: البته در مقابل از دولتمردان نیز این انتظار وجود دارد که از بسیج برای حل مشکلات و همینطور معضلاتی که در درون دستگاه‎های اداری مشاهده می‎شود استفاده کنند، اما متاسفانه دولتمردان هنوز آن گونه که باید و شاید از این ظرفیت بسیار عالی استقبال نکردند و از آن بهره نگرفتند.

منبع : بسیج 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار