خواننده محبوب پاپ می‌گوید تغییراتی در گروه اجرایی ارکستر کنسرت‌ها و همچنین ترانه‌سرایان اعمال کردیم که مطمئنم طرفداران از این تغییرات راضی خواهند بود.
کد خبر: ۴۸۳۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱ 14 November 2017
به گزارش تابناک : حامد همایون در آستانه اتمام ماه صفر و شروع دوباره فعالیت‌های موسیقیایی خود گفت: تور کنسرت‌ها را ادامه خواهیم داد و در کشورهای استرالیا و کانادا به اجرا خواهیم پرداخت. سامان امامی هم در ارکستر ساز خود را به دست خواهد گرفت.

وی افزود: تک قطعه‌های بعدی را در فضاها و رنگ‌های مختلف منتشر خواهیم کرد. با تک قطعه شروع خواهیم کرد و با توجه به سیاست‌های شرکت در آینده به آلبوم خواهیم پرداخت.

او ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که در شرکت ترانه شرقی و به مدیریت آقای محسن رجب‌پور انجام گرفته، تغییراتی در گروه اجرایی ارکستر کنسرت‌ها و همچنین ترانه‌سرایان اعمال کردیم که مطمئنم طرفداران از این تغییرات راضی خواهند بود.

همایون همچنین گفت: سامان امامی دوست و همراه همیشگی من که در تولید آلبوم به‌عنوان تنظیم‌کننده و در کنسرت‌ها به‌عنوان رهبر ارکستر در کنار من حضور داشت، در کنسرت‌های جدید به غیر از نوازندگی کیبورد به‌عنوان نوازنده گیتار حضور پیدا خواهد کرد که فکر می‌کنم تعلق‌خاطر این نوازنده به گیتار که همواره در طی این سال‌ها موردتوجه بوده، می‌تواند اتفاق جدیدی در اجراهای ما باشد.

وی در پاسخ به این‌که چه توقعی از رسانه دارد توضیح داد: ما همکاری و تقابل بسیار خوبی با رسانه داشتیم. صداقت و انعکاس واقعیت‌های جاری تنها انتظار هنرمندان از رسانه است.

همایون در خصوص صحبت‌های اشوان در مصاحبه تلویزیونی گفت: اشوان خواننده خوبی است، نظرهای خودش را دارد که محترم است. صدای اشوان را دوست دارم و به تک قطعه‌های او گوش می‌دهم.


منبع : هنرآنلاین 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار