کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان طی بازرسی از انباری در شهر اصفهان محموله ظروف خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال را کشف کردند.
کد خبر: ۴۸۳۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶ 14 November 2017
به گزارش تابناک : سرهنگ "ستارخسروی" رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس در ادامه طرح های مقابله با نگهداری کالاهای خارجی قاچاق در انبارهای سطح استان ، از دپوی ظروف خارجی قاچاق در انباری واقع در حاشیه شهر اصفهان مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از انبار مذکور 169 کارتن ظروف خارجی فاقد مدارک مثبته گمرکی کشف کردند.

این مقام انتظامی ارزش کالای کشف شده را یک میلیارد و 500 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این خصوص یک نفر دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ خسروی عنوان داشت: طرح کنترل، نظارت و بازرسی از انبارهای نگهداری کالا به صورت مرتب و مداوم با همکاری کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و با هماهنگی مقام های قضائی در دستور کار مداوم پلیس آگاهی استان اصفهان قرار دارد و با متخلفان برابر با قانون برخورد خواهد شد.

منبع : برنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار