نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه احیای حقوق شهروندی ویژه معلولان و توان‌یابان نیازمند برنامه ریزی است، گفت: باید در مسیر احیای این حقوق با تفکر و برنامه‌ریزی حرکت کرد.
کد خبر: ۴۸۴۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶ 06 December 2017
به گزارش تابناک : علیرضا نصر اصفهانی با تبریک هفته وحدت، میلاد نبی اکرم (ص) و ولادت امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: میلاد حضرت محمد (ص) به عنوان پیام‌آور صلح، رحمت و مهربانی نویدبخش وحدت آفرینی، همدلی و همبستگی میان مسلمانان جهان برای رسیدن به اهداف والای اسلامی است.

وی افزود: پیامبر اکرم (ص) پرچمدار عدالت و برابری و بشارت دهنده آگاهی و حکمت است، امیدواریم در این روزهای مبارک همه برای سربلندی نام اسلام قدم برداشته و موثر باشیم.  

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تبریک هفته نکوداشت معلولان بیان کرد: امسال شاهد برگزاری ویژه برنامه‌های بیشتر و فعالیت‌های متنوع و گوناگونی پیرامون معلولان بودیم که جای خرسندی دارد. 

وی با بیان اینکه توان‌یابان و معلولان بخش مهمی از جامعه شهری ما را تشکیل می‌دهند، گفت: این قشر از جامعه ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیاری دارند که باید ضمن شناخت و بهره بردن از این استعدادها، از آنها در جهت کیفیت بخشی به شهر نیز استفاده کنیم. 

نصر اصفهانی خاطرنشان کرد: اگر شهر ما به نشاط و شادی نیاز دارد ابزار آن باید به طور یکسان برای همه شهروندان فراهم شود، فرقی میان افراد توان‌یاب با دیگر مردم شهر وجود ندارد و از همه ظرفیت‌ها برای ایجاد یک جامعه سالم و شهری با نشاط باید استفاده کرد. 

وی با بیان اینکه احیای حقوق شهروندی ویژه معلولان و توان‌یابان نیازمند برنامه ریزی است، گفت: باید در مسیر احیای این حقوق با تفکر و برنامه‌ریزی حرکت کرد تا قشر معلول جامعه به آنچه که برای یک زندگی شاد، ایمن و بدون دغدغه در جامعه نیاز دارند دست یافته و از اصفهانی بودن خود لذت ببرند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: یکی از وظایف شورا حمایت از معلولان است، ما به عنوان بخشی از مدیریت شهری باید ضمن شناسایی نیازهای این قشر برای توانمند سازی، حضور مستقل و بهره بردن از استعدادهای این قشر از جامعه گام‌های موثری برداریم.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار