فرمانده نیروی انتظامی خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی از پیشگیری از اعتیاد ، کاهش آمار طلاق و مقابله با حاشیه نشینی را از جمله برنامه های نیروی انتظامی اعلام کرد.
کد خبر: ۴۸۴۴۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲ 07 December 2017
به گزارش تابناک اصفهان، سردار 'حسین اشتری' اضافه کرد: موضوع اعتیاد یکی از موضوعات مهم کشور است که نیروی انتظامی کارهای متعددی برای مبارزه و کاهش آسیب های آن انجام داده است.

وی که در همایش سرداران و فرماندهان همرزم استان اصفهان سخن می گفت، خاطرنشان کرد: موضوع دیگری که در اولویت کاری نیروی انتظامی قرار گرفته، بحث حاشیه نشینی در کل کشور است و نیروی انتظامی آماده انجام هر گونه اقدامی در این زمینه است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه موضوع طلاق از جمله موضوعات مهم اجتماعی است که افزایش آن، آسیب های زیادی برای خانواده ها به همراه دارد تاکید کرد: نیروی انتظامی در قبال همه این مباحث وظایفی به عهده دارد و اقداماتی در این راستا انجام داده است. 

وی تصریح کرد: البته موضوع طلاق و مباحث پیرامون آن تا حد زیادی به سایر سازمان ها و دستگاه ها مربوط می شود.

فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: تنها راه حل این مشکلات، اجماع و همکاری و استفاده از همه ظرفیت های کشور برای رفع آنها است و با همکاری همه عزیزان می ‌توان کارگروه هایی در این رابطه تشکیل داد و طبیعتا نیروی انتظامی نیز آماده خدمت در این حوزه است.

خاطرنشان می شود براساس اعلام دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، 94 مرکز اقامتی ترک اعتیاد یا کمپ ترک اعتیاد معادل 10 درصد مراکز درمان اعتیاد کشور در این استان قرار دارد و همه این مراکز تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی است. 

براساس اعلام استانداری اصفهان، این استان در طلاق رتبه 18، در اعتیاد رتبه 19 و در حاشیه نشینی رتبه 20 کشور را دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار