نماینده مبارکه در مجلس:
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی از تامین اعتبار برای تکمیل محور مبارکه - بروجن خبرداد .
کد خبر: ۴۸۴۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷ 07 December 2017
به گزارش تابناک اصفهان، زهرا سعیدی اضافه کرد: اعتبار این جاده به عنوان یکی از پرخطرترین محورهای استان پس از مدت ها پیگیری تامین شده و ادامه عملیات آن بزودی انجام می شود.

به گفته وی، بخشی از اعتبار این پروژه با وجود محدودیت های بودجه ای دولت و فقدان ردیف اعتبار، با پیگیری های مستمر از سازمان برنامه و بودجه تأمین و بخشی از آن نیز از طریق اعتبارات استانی تأمین خواهد شد.

فاصله بین شهرستان های بروجن و مبارکه 55 کیلومتر است که این محور از نظر ارتباط بین سه استان اصفهان، چهارمحال وبختیاری و خوزستان و باتوجه به حجم تردد خودروها در این مسیر، از اهمیت بالایی برخوردار است. 

سعیدی پیش از این در مراسم افتتاح مرحله سوم کنارگذر غرب اصفهان که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد با بیان اینکه برای ساماندهی این جاده نیازمند ۳۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است، گفت: تاکنون ۲۰ میلیارد تومان اعتبار آن تامین شده و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار آن باقی مانده است که باید از راه های مختلف تامین شود.

سعیدی تصریح کرد: تنها بخشی از جاده مجلسی - بروجن دوبانده شده و مسائلی همچون نبود بودجه برای اتمام این پروژه ها قابل پذیرش نیست.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نجات یک انسان نجات یک امت است، اضافه کرد: با توجه به اینکه روزانه تعداد زیادی از مردم در جاده مجلسی - بروجن بر اثر تصادف جان خود را از دست می دهند، از اینرو نیازمند ساماندهی جدی است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار