در طرح کاریز #بانک_آینده مشتریان این بانک از تسهیلات کم‌بهره همراه حساب سپرده بلندمدت خود برخوردار می‌شوند.
کد خبر: ۴۸۴۹۳۸
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸ 24 December 2017
به گزارش تابناک : با کاهش نرخ سود بانکی تمامی بانک‌ها خدمات سپرده مشابهی ارائه می‌کنند. در این میان طرح کاریز #بانک_آینده این امکان را به شما می‌دهد تا قسمتی از سپرده خود را وام کم‌بهره دریافت کنید.

طرح کاریز #بانک_آینده چیست؟
این طرح #بانک_آینده این امکان را به مشتریان می‌دهد تا به نسبت میزان سپرده بانکی خود از تسهیلات کم‌بهره برخوردار شوند. در این طرح مشتریان می‌توانند بعد از افتتاح حساب بلندمدت یک‌ساله، نسبت به دریافت تسهیلات کم‌بهره اقدام کنند.

 

رقم و سود تسهیلات طرح کاریز چقدر است؟
در طرح کاریز #بانک_آینده مشتریان می‌توانند تا ۲۰ درصد مبلغ سپرده خود در این بانک، تسهیلات کم‌بهره دریافت کنند. سود تعیین‌شده برای این تسهیلات ۴.۵ درصد است و سقفی برای میزان تسهیلات دریافتی در نظر گرفته نشده است.

 

اقساط تسهیلات چقدر است؟
طبق اعلام #بانک_آینده  مشتریانی که از تسهیلات این طرح برخوردار می‌شوند، حداکثر در ۲۴ قسط می‌توانند نسبت به پرداخت اصل و سود تسهیلات اقدام کنند که پرداخت اقساط به‌صورت ماهانه خواهد بود. میزان اقساط تسهیلات نیز بر اساس رقم تسهیلات و مدت‌زمان بازپرداخت تعیین خواهد شد.

ضمانت لازم برای دریافت تسهیلات طرح کاریز
در این طرح #بانک_آینده مشتریان برای دریافت تسهیلات نیازی به ارائه تضمین خاص ندارند و درواقع سپرده یک‌ساله آن‌ها به‌عنوان ضامن پرداخت تسهیلات تا پایان پرداخت اقساط نزد بانک باقی خواهد ماند. با ذکر این نکته که برای سپرده یک‌ساله مشتریان نیز سود ۱۵ درصد محاسبه و به‌صورت ماهانه پرداخت خواهد شد.

 

با عضویت در کانال بانک امروز از به روزترین اخبار بانکی و اقتصادی مطلع شوید.

منبع : بانک امروز 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار