رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار بر روی استان است که بر این اساس امروز در اکثر مناطق استان، آسمان به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در مناطق مرکزی و صنعتی استان اصفهان آسمانی همراه با افزایش آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۴۸۵۴۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸ 11 January 2018
به گزارش تابناک : حسن خدابخش اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً پایدار بر روی استان است که بر این اساس امروز در اکثر مناطق استان، آسمان به صورت صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد خواهد بود.

وی افزود: برای مناطق مرکزی و صنعتی استان اصفهان آسمانی همراه با افزایش آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اضافه کرد: طبق اطلاعیه صادر شده از سوی سازمان هواشناسی به دلیل سکون نسبی هوا برای آخر هفته کاهش کیفی هوا در برخی ساعات به ویژه در زمان‌های پرتردد پیش‌بینی می‌شود و احتمال دارد شاخص کیفی هوا به محدوده ناسالم برای عموم نیز برسد.

وی در خصوص روند دمای هوای استان گفت: دمای  هوا در 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت.

خدابخش درباره بیشینه و کمینه دما در اصفهان گفت: دمای هوای بیشینه در اصفهان 9 و کمینه هوا به هفت درجه سانتی‌گراد زیر صفر خواهد رسید.

وی به گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان اشاره کرد و بیان داشت: گرم‌ترین مناطق خور و بیابانک با 15 درجه سانتی‌گراد و خنک‌ترین قسمت بوئین و میان‌دشت با دمای 14 درجه منهای صفر است.
منبع : فارس 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار