فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه این فرماندهی آمادگی کامل برای برقراری امنیت مردم در را دارد از طرح‌های جدید برای مقابله با مجرمان خشن خبر داد.
کد خبر: ۴۸۵۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶ 12 January 2018
به گزارش تابناک : سرهنگ حسن یاردوستی با اشاره به آمادگی نیروهای نظامی و انتظامی در بازدارندگی در مقابل تهدیدات دشمن اظهار داشت: مهمترین برنامه فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان ایجاد آرامش و امنیت لازم برای مردم در سراسر شهرستان است.

وی افزود: از دید پلیس برخورد با جرایم خرد و آشکار بسیار مهم ارزیابی می‌شود زیرا بسیاری از جرایم سازمان یافته و مجرمان خشن در پشت جرایم خرد پنهان می‌شوند که وقتی این‌گونه مجرمان ببینند پلیس از کنار کوچکترین و جزئی‌ترین جرایم در جامعه بی‌تفاوت نمی‌گذرد دیگر فضا را برای نیات پلید خود امن نخواهند دید.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به جامعه محور بودن عملکرد پلیس، نظارت دقیق بر اماکن و همچنین مقابله با مجرمان خشن و محکومان فراری را از دیگر برنامه‌های پلیس اصفهان برای برقراری امنیت و آرامش مردم برشمرد و ادامه داد: پیامبر مکرم اسلام فرموده‌اند دو نعمت است که برای هیچکس پوشیده نیست و آن دو نعمت سلامت و امنیت است که اگر هر کدام از آنها به مخاطره بیفتد فرد دچار مشکل می‌شود.

وی توکل بر خدا، آشنایی با قانون، حسن خلق و داشتن نقشه راه و برخورد صحیح را نشانه یک جامعه به دور از جرم دانست و نقش پلیس را در این جامعه به عنوان یک حافظ این اصول اخلاقی و انسانی قلمداد کرد.

منبع : تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار