امام جمعه گلپایگان تاکید کرد
امام جمعه گلپایگان گفت:استفاده بهینه از توان و منابع داخلی با اجرای درست اقتصاد مقاومتی ،راه برون رفت از مشکلات و راهگشای توسعه و پیشرفت کشور است.
کد خبر: ۴۸۵۵۳۲
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱ 12 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین سید علی طهماسبی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گلپایگان در محل مصلای این شهر با اشاره به سخنان چند روز پیش رهبرمعظم انقلاب در سالروز گرامیداشت 19 دی نیز گفت: مقام معظم رهبری بار دیگر با هوشمندی و درایت، به تشریح ابعاد و لایه های مختلف توطئه دشمنان برای سوء استفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب، در این دیدار از همه مسئولان جمهوری اسلامی نیز خواست تا با روحیه انقلابی و دلسوزانه برای رفع مشکلات مردم و با اعتماد به جوانان، برای پیشگیری از سوء استفاده و ایستادگی در مقابل توطئه دشمن تلاش کنند.

امام جمعه گلپایگان خاطر نشان کرد: در این برهه همه مسئولان باید با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری برای ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری بکوشند.

حجت الاسلام طهماسبی در ادامه به مناسبت 24 دی دسالروز انتصاب مقام معظم رهبری از سوی بنیانگذار انقلاب اسلامی به امامت جمعه تهران درسال 1358 نیز اشاره کردو گفت:نماز جمعه یک همایش بزرگ اعتقادی سیاسی و عبادت بزرگ دسته جمعی هفتگی پس از مراسم حج در جامعه اسلامی است.

وی با بیان اینکه نمازجمعه در مکتب اسلام از اهمیت وجایگاه بالایی برخوردار است، برحضور آحاد مردم در انجام این فریضه الهی تاکید کرد.

شهرستان گلپایگان با بیش از90 هزار جمعیت،در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار