اصفهان سفید پوش شد
ورزنه از توابع بن رود در شرق شهرستان اصفهان با 18.5 سانتی متر برف بیشترین میزان بارش در استان اصفهان را در 24 ساعت گذشته به خود اختصاص داد.
کد خبر: ۴۸۵۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰ 21 January 2018
به گزارش تابناک اصفهان، کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان روز یکشنبه بیان کرد: شب گذشته در بیشتر نقاط استان شاهد بارش باران و برف بودیم که بیشترین بارندگی از ورزنه گزارش شد.

وی میزان بارش ثبت شده در شهرستان اصفهان را 15سانتی متر اعلام کرد و افزود: بارش برف از مناطق غربی و مرکز استان و شهرهای نایین و نطنز هم گزارش شد.

علی عسگریان با بیان اینکه دمای هوای امروز صبح اصفهان با 12 درجه کاهش به 2 درجه سانتیگراد زیر صفر رسید افزود: بوئین و میاندشت با 14 درجه سانتی گراد زیر صفر به عنوان سردترین نقطه استان و خورو بیابانک با 10 درجه بالای صفر به عنوان گرم ترین نقطه استان گزارش شد. 

کارشناس مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه احتمال بارش پراکنده در مناطق شرقی استان برای امروز ( یکشنبه) وجود دارد گفت:روند کاهشی دما برای امشب در استان اصفهان وجود دارد و هوای استان امشب و فردا ( دوشنبه) سردتر خواهد شد.

همچنین روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان شب گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: بنا بر درخواست ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان به علت بارش برف و یخ زدگی معابر , تمامی مراکز پیش دبستانی و ابتدایی شهر و روستاهای شهرنطنز و طرق رودو کلیه مراکز پیش دبستانی و ابتدایی ومتوسطه اول شهرستان باغبهادران نوبت صبح و بعدازظهر روز یکشنبه 96/11/1 تعطیل است.

همچنین تمامی مقاطع تحصیلی شهر و روستاهای شهرستان سمیرم با یک ساعت تاخیر از ساعت 9 صبح و کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان فریدونشهر با 2 ساعت تاخیر از ساعت 10 صبح آغاز به کار می کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار