رئیس اداره پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: از صبح فردا طوفانی با سرعت ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر در غرب، جنوب، جنوب غرب، جنوب شرق و شمال شرق استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۴۸۶۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱ 12 February 2018
به گزارش تابناک : حسن خدابخش با اشاره به اینکه سامانه بارشی از امروز وارد استان اصفهان شده است، اظهار داشت: این سامانه امروز به صورت افزایش ابر در مناطق مرکزی و بارش باران و برف در مناطق غرب استان فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه زمان اوج بارش‌های سامانه فعال بر روی استان اصفهان از صبح سه شنبه تا بعد از ظهر چهارشنبه پیش‌بینی می‌شود، تصریح کرد: در این بازه زمانی علاوه بر بارش برف و باران در مناطق غرب و جنوب غرب بارش باران در مرکز استان و شهر اصفهان نیز پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هوای استان اصفهان همچنین با اشاره به اینکه وزش باد شدید نیز از دیگر پیامدهای طبیعی فعالیت سامانه فعال بر روی استان اصفهان است، گفت: از این رو از صبح فردا طوفانی با سرعت ۷۰ تا ۸۰ کیلومتر در غرب، جنوب، جنوب غرب، جنوب شرق و شمال شرق استان اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: وزش باید شدید تا روز چهارشنبه و در شهرستان‌های نایین، اردستان و نطنز پیش‌بینی می‌شود.

خدابخش در خصوص وضعیت دمایی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده نیز گفت: دما در اکثر نقاط استان اصفهان بین یک تا سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

منبع : مهر 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار