نماینده خمینی شهر:
نماینده مردم خمینی‌شهر؛ با بیان اینکه بنده جزء متقاضیان استیضاح علی ربیعی هستم، اظهار کرد: اگر استیضاح ربیعی در مجلس رأی مثبت بیاورد، از نظرم معجزه بزرگی رخ داده است.
کد خبر: ۴۸۷۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰ 10 March 2018
به گزارش تابناک اصفهانُ محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر؛ با بیان اینکه بنده جزء متقاضیان استیضاح علی ربیعی هستم، اظهار کرد: اگر استیضاح ربیعی در مجلس رأی مثبت بیاورد، از نظرم معجزه بزرگی رخ داده است.

وی ادامه داد: این آقا انگیزه کافی برای انجام وظایف خود در وزارتخانه‌ کار، تعاون و رفاه اجتماعی ندارد.

نماینده مردم خمینی‌شهر با بیان اینکه یکی از محورهای استیضاح ربیعی هم بحث معوقات بازنشستگان است، اظهار کرد: بهتر است نیروهای جوان‌تر و متخصص‌تر در این وزارتخانه قرار گیرد.

وی درباره نتیجه استیضاح وزیر کار، گفت: متاسفانه ربیعی لابی‌های قوی دارد و به نظرم ابقا می‌شود.

با این تفاسیر باید دید که وکلای ملت در روز برگزاری استیضاح ربیعی دوباره به وی رای اعتماد می‌دهند یا اینکه رئیس جمهور باید سکان هدایت این وزارت خانه را به فرد دیگری بسپارد.

گفتنی است مدتی است طرح استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بهارستان مطرح بود که سرانجام در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.

طبق گفته بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس این استیضاح روز سه‌شنبه هفته جاری در دستورکار مجلس قرار دارد؛ اما در این میان نکته قابل تامل اظهارات ضد و نقیض وکلای ملت درباره عملکرد ربیعی است.

برخی از نمایندگان تمام قد از عملکرد وزیر کار دفاع می‌کنند و حتی معتقدند که در این استیضاح نگاه‌های سیاسی حاکم است نه عملکردی؛ اما در مقابل برخی از نمایندگان معتقدند که سرنخ بسیاری از مشکلات و حوادث کشور به این وزارتخانه و عملکرد ربیعی بازمی‌گردد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار