امام جمعه موقت اصفهان گفت: از دولت فرانسه که مدعی مبارزه با تروریسم است انتظار داشتیم به منافقین پناه ندهد. غرب از یک طرف از این گروه تروریستی حمایت می‌کند و از طرفی قصد دارد قانون FATF را بر ایران تحمیل کند.
کد خبر: ۶۲۷۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴ 08 July 2018

به گزارش تابناک اصفهان : محمدتقی رهبر در خصوص گردهمایی و اجلاس سازمان منافقین در "ارسواز" پاریس و دستگیری دیپلمات ایرانی در آلمان، اظهار کرد: در خصوص علت دستگیری دیپلمات ایرانی چیز مشخصی اعلام نشده است، اما وزارت خارجه باید با جدیت این موضوع را پیگیری کند و علت این دستگیری را بررسی کند. اما در خصوص اجلاس منافقین باید گفت غربی‌ها پاسخی در برابر ایران ندارند و برگزاری چنین اجلاسی خباثت فرانسه و غرب را نشان می‌دهد.

وی افزود: منافقین که یک گروه تروریست و آدم کش هستند مورد حمایت غرب هستند و اجازه دارند چنین همایش‌های مضحکی را برگزار کنند. تعجب می‌کنم دیپلماسی کشورمان هنوز به غربی‌ها نگاه خوش بینانه دارد. مایه تأسف است که یک عده تروریست در فرانسه که به عنوان نماد پیشرفت و آزادی است چنین اجلاسی را برگزار کنند. فرانسه سابقه خوبی در اسکان دادن به امام راحل در "نوفل لوشاتو" داشت، اما متأسفانه رییس جمهور خام این کشور و جریان غربی به منافقین پناه داده‌اند.

امام جمعه موقت اصفهان گفت: دستگاه دیپلماسی کشور در این خصوص باید برخورد قاطع داشته باشد و نگاه خوش‌بینی به غرب را کنار بگذارد. از منافقین که انتظار بیشتری نمی‌توان داشت، اما از دولت فرانسه که مدعی مبارزه با تروریسم است انتظار داشتیم به منافقین پناه ندهد. غرب از یک طرف از این گروه تروریستی حمایت می‌کند و از طرفی قصد دارد قانون FATF را بر ایران تحمیل کند.

رهبر تصریح کرد: مردم ایران باید در یک فرصت مناسب یک اعتراض خشمگینانه علیه فرانسویان انجام دهند. منافقین تروریسم‌های شناسنامه‌دار هستند و باید دشمن و مقاصد او را بهتر بشناسیم. مقامات فرانسه اعلام می‌کنند" ایران باید از گروه‌های مقاومت حمایت نکند" و این در حالی است که خودشان از تروریست‌های بدنام حمایت می‌کنند. بنابراین دستگاه دیپلماسی باید به این زیاده‌خواهی‌ها جواب قاطع دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا منافقین به اهداف خود می‌رسند، گفت: منافقین یک گروه ورشکسته هستند که در خط بیگانه و وطن فروش هستند که به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

امام جمعه موقت اصفهان، خاطرنشان کرد: کسی که در اجلاس منافقین شرکت می‌کند انسان آزاده و با وجدانی نیست. این افراد خود فروخته هستند که یا خریده می‌شوند یا با ایران اسلامی خصومت شدید دارند. باید بیدار باشیم و تکیه به توان داخلی کنیم و مراقب باشیم طرح‌های استعماری در مجلس به تصویب نرسد. یک مجلس انقلابی تن به چنین طرح‌هایی نمی‌دهد.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار