رضا فتاحی به عنوان سرپست جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان مشخص شد و جایگزین مهدی اخوان در این پست شد.رضا فتاحی 40 ساله است و از سال 1374 تا سال 1381 به عنوان مسؤول اداری هیأت فوتبال استان اصفهان سابقه فعالیت در این حوزه را دارد.
کد خبر: ۶۲۸۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵ 09 July 2018

به گزارش تابناک اصفهان : در فاصله حدود 20 روزه تا آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر کشور، باشگاه سپاهان برای تکمیل کادر فنی و سرپرستی تیم فوتبال با بررسی چند گزینه در نهایت رضا فتاحی را به عنوان مدیر تیم فوتبال انتخاب کرد تا امور اجرایی تیم به وی سپرده شود.

رضا فتاحی 40 ساله است و از سال 1374 تا سال 1381 به عنوان مسؤول اداری هیأت فوتبال استان اصفهان سابقه فعالیت در این حوزه را دارد.

فتاحی از سال 1381 تا سال 1395 به عنوان مدیر اجرایی و اداری تیم فوتبال سپاهان فعالیت کرده است و در دو سال گذشته سرپرست تیم امید باشگاه سپاهان و مدیر اجرایی تیم فوتبال را در کارنامه دارد و در هر 9 قهرمانی داخلی سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی همراه تیم بوده است.

11 دوره حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همراهی تیم در جام باشگاه‌های جهان هم از جمله سوابق مهم مدیریت ورزشی رضا فتاحی به شمار می‌آید.

ارتباط بسیار خوب فتاحی با عوامل اجرایی فوتبال ایران که بدون شک مشکلات را به کمترین حد ممکن می‌رساند و البته سابقه مدیریتی و سپاهانی بودن وی یکی از اصلی‌ترین دلایل این انتخاب بوده است.

باشگاه سپاهان ضمن تشکر از زحمات مهدی اخوان سرپرست فصل گذشته تیم سپاهان امیدوار است تا با تکمیل شدن کادر فنی و اجرایی تیم فوتبال سپاهان بتواند روزهای خوبی را برای هواداران طلایی‌پوش در لیگ هجدهم رقم بزند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار