فرمانده انتظامی استان اصفهان از توقیف 54 تن عدس خارجی قاچاق به ارزش 9 میلیارد ریال توسط مأموران ایست و بازرسی شهید امامی" فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا خبر داد.
کد خبر: ۶۳۹۸۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰ 06 August 2018

به گزارش تابناک : سردار" مهدی معصوم بیگی فرمانده انتظامی استان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهید "امامی" فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا حین کنترل خودروهای عبوری به 3 دستگاه کامیون کشنده که از استان های جنوبی کشور به سمت تهران در حرکت بودند مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه مدارک ارائه شده توسط رانندگان با بار خودرو همخوانی نداشت اظهار داشت: در این عملیات مأموران پس از اطمینان از قاچاق بودن بار خودروها طی هماهنگی با مقام قضائی از آنها بازرسی کردند که در مجموع محموله بزرگی شامل 54 تن عدس خارجی قاچاق کشف شد.

سردار معصوم بیگی،  ارزش این محموله قاچاق را برابر اعلام نظر کارشناسان مربوطه 9 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: در این رابطه هر 3 راننده دستگیر و همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ، با بیان اینکه یکی از راه های رونق اقتصاد کشور و حمایت از تولیدات داخلی، مبارزه با ورود و توزیع کالای قاچاق است گفت: با تقویت ایستگاه های ایست و بازرسی ورودی استان و همچنین هوشیاری و اشرافیت بالای ماموران، قاچاقچیان اجازه ورود کالاهای قاچاق به بازارهای داخلی را نخواهند یافت.

 

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار