کارخانجات تولید و مونتاژ مهمات کالیبر متوسط در صنایع دفاعی اصفهان روز دوشنبه طی مراسمی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.
کد خبر: ۶۴۰۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰ 06 August 2018

به گزارش تابناک : کارخانجات مونتاژ مهمات کالیبر متوسط در صنایع دفاعی اصفهان امروز با حضور امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

امیر سرتیپ حاتمی که برای بازدید و سرکشی از صنایع دفاعی وزارت دفاع به اصفهان سفر کرده است در بدو ورود پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا در محل یادمان شهدای صنایع دفاعی اصفهان، در نخستین برنامه، کارخانجات مونتاژ مهمات کالیبر متوسط صنایع دفاعی اصفهان را افتتاح کرد.

امیر حاتمی در این مراسم افتتاح کارخانجات مونتاژ مهمات کالیبر متوسط صنایع دفاعی اصفهان را در راستای تحقق فرامین فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر تقویت همه جانبه بنیه دفاعی جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: این کارخانه با همت و تلاش جهادی همه کارکنان، مدیران و متخصصان صنایع دفاعی اصفهان راه اندازی شده است.

وی در ادامه در بازدید از این کارخانجات، در گفت‌وگوی صمیمانه با مدیران و متخصصان صنایع دفاعی اصفهان در جریان تولیدات محصولات دفاعی این صنایع قرار گرفت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پس از این بازدیدها در جمع کارکنان، مدیران و متخصصان این صنایع با اشاره به موفقیت های جمهوری اسلامی ایران در منطقه و عرصه بین‌الملل اظهار داشت: امروز کشورمان با توجه به جایگاه خاص و موقعیت ویژه‌ای که در منطقه و عرصه بین‌الملل دارد، همواره مورد تهدید دشمن قرار گرفته و با توطئه‌های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

امیر سرتیپ حاتمی اقدام و عمل متخصصان و کارکنان صنعت دفاعی را سدی در برابر توطئه‌ها، تهدیدات و تحریم‌های دشمنان عنوان کرد و افزود: با تدابیر و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا، حمایت‌های همه‌جانبه دولت خدمت‌گزار و اقتدار و ایستادگی ملت و نیروهای مسلح مقتدر کشورمان توانسته‌ایم در برابر دشمنان ایستادگی کنیم و تمام توطئه‌های آنان علیه کشور خنثی شده است.

وی تصریح کرد: امروز به لطف الهی سایه تهدیدات نظامی از سر نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم عزیزمان برداشته شده و با تلاش متخصصان صنعت دفاعی و تولیدات نوین این وزارتخانه تهدیدات دشمنان دیگر اثری ندارد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در همین زمینه تأکید کرد: بی‌شک ایستادگی و مجاهدت متخصصان صنعت دفاعی در سنگر تولید ملی و صنایع دفاعی نقش به سزایی در موفقیت‌های روزافزون کشور خواهد داشت.

امیر سرتیپ حاتمی اضافه کرد: مقام معظم رهبری با تدبیر نورانی و بلندشان که وزارت دفاع را معاون پشتیبانی فرماندهی کل  قوا نامیدند؛ مسیر مستقیم و اصلی را برای این وزارتخانه ترسیم کردند که آثارش به وضوح در پیشرفت‌های روزافزون صنعت دفاعی و نیروهای مسلح قابل مشاهده است و این مسیر با قدرت هر چه بیشتر تداوم خواهد داشت.

وی مهمترین وظیفه وزارت دفاع را پشتیبانی از نیروهای مسلح دانست و ادامه داد: نیروهای مسلح کشورمان در مقابل همه تهدیدات و دشمنی‌های نظام سلطه چون کوهی استوار قد برافراشته‌اند و این وزارتخانه نیز به پیشرفت‌های خوبی در زمینه ساخت و تولید تجهیزات نظامی پیشرفته جهت تأمین نیازهای نیروهای مسلح کشور دست یافته است.

امیر سرتیپ حاتمی با اشاره به بازدید امروز خود از صنایع دفاعی اصفهان اظهار داشت: باید تمام کارها و اقداماتی که در وزارت دفاع و صنایع دفاعی انجام می‌شود، مؤثر و متناسب با توان و نیاز نیروهای مسلح باشد تا بتوانند مأموریت‌های خطیر خود را به نحو شایسته انجام دهند.

وی با بیان این که با تلاش و همت متخصصان صنایع دفاعی افق‌های روشنی را پیش روی خود می‌بینیم، گفت: از این که می‌توانیم با اراده‌ای مستحکم و قوی و عزمی جزم در راستای اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران قدم برداریم خداوند متعال را شاکریم و به مردم عزیزمان این قول را می‌دهیم که در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای در مسیر اقتدار دفاعی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی در پایان این بازدید از تلاش همه کارگران، متخصصان و مدیران صنایع دفاعی اصفهان قدردانی کرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار