سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: در راستای اجرای طرح مهر تحصیلی ۳۲۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند استان اصفهان توزیع می‌شود.
کد خبر: ۶۵۴۴۷۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰ 12 September 2018

به گزارش تابناک : حجت الاسلام و المسلمین ولی‌الله روان اظهار داشت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته براساس ابلاغ دستور العمل سازمان اوقاف و امور خیریه اداره کل اوقاف استان اصفهان در راستای اجرای امینانه نیات واقفان نیک اندیش و در قالب طرح مهر تحصیلی 3200 بسته لوازم التحریر را برای یک سال تحصیلی دانش آموزان نیازمند در دو مقطع ابتدایی و متوسطه تهیه کرده است.

وی با اشاره به اینکه فقط 10 موقوفه مرتبط با کمک به دانش آموزان نیازمند در استان وجود دارد و شاخص‌ترین این موقوفات شامل موقوفه محمد تقی رزاز در شهر اصفهان، موقوفه فروغی در شهر مبارکه و موقوفه میرزا صفی در نایین است، تصریح کرد: 500 بسته لوازم التحریر از محل موقوفات منطبق و 2700 بسته نیز از محل جذب مشارکت خیرین و نیکوکاران در مجموع به ارزش یک میلیارد 732 میلیون 800 هزار ریال تهیه شده است که امسال مشارکت خیران نیز در این طرح 20 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان شد: این بسته‌ها که شامل؛ کیف، دفتر، جامدادی، خودکار، مداد رنگی و.... است که این اقلام بر اساس حمایت از تولید ملی از محصولات داخلی و همچنین منطبق با ارزش های اسلامی به صورت یکپارچه توسط معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه تهیه شده است.

وی گفت: این بسته‌ها نسبت به مشارکت ادارات اوقاف و امور خیریه هر شهرستان در 20 شهرستان استان اصفهان بین دانش آموزان نیازمندی که قبلا شناسایی شده‌اند تا قبل از آغاز مدارس توزیع می‌شود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار