مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: ۶ هزار و ۹۰۲ کودک زیر ۱۲ سال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین و ۲ هزار و ۸۵۰ کودک زیر ۵ سال مبتلابه سوءتغذیه از خدمات کمیته امداد اصفهان بهره‌مند هستند.
کد خبر: ۶۶۵۴۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹ 09 October 2018

به گزارش تابناک : محمدرضا متین پور اظهار داشت: بخش بزرگی از خدمات این نهاد با محوریت حمایت از کودکان نیازمند ارائه می‌شود و در حال حاضر بیش از 9 هزار و 750 کودک در دو طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین و مبارزه با سوءتغذیه تحت حمایت قرار دارند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 6 هزار و 902 کودک زیر 12 سال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین مشمول دریافت خدمات هستند، گفت: مردم نیکوکار اصفهان با مشارکت در این طرح و قبول حمایت این فرزندان، کمیته امداد را در خدمت‌رسانی بهتر به این نیازمندان بی‌پناه یاری می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان ارائه سبد کالا به کودکان دارای سوءتغذیه زیر 5 سال را از دیگر خدمات این نهاد در این زمینه اعلام کرد و افزود: این کودکان توسط مراکز بهداشت شناسایی و برای دریافت بن کارت سبد کالا به این نهاد معرفی می‌شوند و پرداخت این کمک‌هزینه تا برطرف شدن سوءتغذیه آنان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه 2 هزار و 850 کودک دچار سوءتغذیه زیر 5 سال در نیمه نخست امسال به صورت ماهیانه از خدمات این طرح بهره‌مند شدند، گفت: بیش از یک میلیارد و 573 میلیون تومان در قالب 17 هزار و 100 سبد غذایی در اختیار این کودکان قرار گرفت.

متین پور با بیان اینکه نیکوکاران گران‌قدری که قصد کمک به این نهاد درزمینهٔ حمایت از کودکان را دارند می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://hamsofreh.ir و پرداخت هزینه تمام یا بخشی از سبد غذایی کودکان دچار سوءتغذیه و همچنین مراجعه به تارنمای mohsenin.ir و قبول حمایت ایتام و فرزندان محسنین در این فعالیت‌های خداپسندانه و انسان دوستانه سهیم شوند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار