عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت باید بیشتر فعالیت کند تا فشار تحریم‌ها به ملت ما به خصوص در زمینه دارو و مواد غذایی به مردم وارد نشود.
کد خبر: ۶۷۶۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۸ 04 November 2018

به گزارش تابناک : حجت‌الاسلام عسگر دیرباز، عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اهمیت روز 13 آبان، گفت: 13 آبان روزی تاریخی در تاریخ کشور ماست که به نام روز ملی مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده است اما امسال با توجه به این که قرار است تحریم‌های آمریکا علیه ایران اجرایی شود این روز اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع دانش‌آموزان و دانشجویان تصریح کرد: از سال‌های پیش رهبری به دولت‌های مختلف توصیه کردند که برنامه‌هایی را طراحی کنند که وابستگی ما را به فروش نفت کم کند، هر دولتی هم گام‌هایی برداشته اما هنوز هم جا برای کار بیشتر وجود دارد و این مسئله را باید قوه مجریه به طور جدی پیگیری کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، در ادامه با اشاره به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: با توجه به اینکه ما در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی هستیم باید دولت به کمک مجلس جلوی واردات بی‌رویه و قاچاق کالا را بگیرد تا تولید داخلی رونق پیدا کند. دولت باید بیشتر فعالیت کند تا فشار تحریم‌ها به خصوص در زمینه دارو و مواد غذایی به مردم وارد نشود.

وی بیان کرد: دولت و قوه قضائیه باید مبارزه بی‌امانی را با دلال‌بازی‌ها آغاز کنند تا این رفتارها موجب آسیب به تولید کنند‌گان نشود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار