استاندار اصفهان خبرداد؛
استاندار اصفهان به تاسیس آموزشگاه شهید حججی توسط بنیاد برکت در نجف آباد اشاره کرد و گفت: از رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در خواست شد با توجه به اینکه شهید حججی تنها متعلق به نجف آباد نیست و متعلق به کل استان و کشور است، ۲۶ آموزشگاه در همه شهرستان های استان با نام این شهید بزرگوار تاسیس شود که وی در این خصوص قول مساعد داد.
کد خبر: ۶۹۴۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸ 24 December 2018

عباس رضایی در یکصد و بیست و هشتمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش استان اظهارکرد: این شورا یکی از اصلی ترین و مهمترین جلسات بشمار می رود که همه ی مسئولین باید به آن توجه و احترام ویژه داشته باشند.

استانداراصفهان با بیان اینکه اگر آموزش و پرورش خوب عمل نماید بسیاری از مشکلات جامعه برطرف خواهد شد، افزود: هرگونه تلاش و سرمایه گذاری در آموزش و پرورش، ایجاد نشاط فرهنگی و آینده سازی را بهمراه دارد و وظیفه و تکلیف همه است که در این خصوص توجه داشته باشیم.

عباس رضایی با بیان نقش و جایگاه مهم آموزش و پرورش، افزود: شخصاً در این جلسات حضور خواهم داشت و باید جلسات شورای آموزش و پرورش اجرایی باشد و با نگاه موضوعی به مسائل، برآیند مفیدی را در جلسات داشته باشیم.

رضایی در ادامه به تاسیس آموزشگاه شهید حججی توسط بنیاد برکت در شهرستان نجف آباد اشاره کرد و افزود: از رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در خواست شد با توجه به اینکه شهید حججی تنها متعلق به نجف آباد نیست و متعلق به کل استان و کشور است، ۲۶ آموزشگاه در همه ی شهرستان های استان با نام این شهید بزرگوار تاسیس شود که ایشان در این خصوص قول مساعد دادند و تحقق این امر نیاز به پیگیری لازم توسط آموزش و پرورش استان دارد.

استانداراصفهان با اشاره به دیدار اخیر مرتضی بختیاری قائم مقام آستان قدس رضوی با ایشان، اظهارکرد: از قائم مقام آستان قدس رضوی قول تاسیس ۱۴ واحد آموزشی در استان گرفته شده است و باید پیگیری های لازم از سوی آموزش و پرورش استان جهت تحقق این درخواست صورت گیرد.

وی در این جلسه از مهندس نصر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان و عضو شورای آموزش و پرورش استان خواست که مسائل آموزش و پرورش مرتبط با شهرداری را پیگیری نماید.

استاندار اصفهان با اشاره به کمترین امکانات معلمین و فرهنگیان و خون دل خوردن آنان، اظهارداشت: این قشر زحمتکش نقش بسیار مهمی را در جامعه ایفا می کنند و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و استفاده از ظرفیت خیرین در استان در حل بسیاری از مشکلات آنان موثر است.

گفتنی است در این جلسه تبیین اهداف و وظایف شوراهای آموزش و پرورش، استلزامات اسناد فرادستی و بررسی وضعیت آموزش و پرورش استان و معرفی وضعیت فضاهای آموزشی و پرورشی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

انتهای پیام/

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار