استاندار اصفهان:
 استاندار اصفهان گفت: در آستانه فرارسیدن دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم بنابر ایندستگاههای اجرایی و نهادها دستاوردها و خدمات خود طی 40 سال گذشته را برای مردم استان به خصوص نسل جوان تبیین کنند.
کد خبر: ۷۰۴۶۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۵ 17 January 2019
به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز پنجشنبه درشورای برنامه ریزی استان در سالن اجتماعات استانداری افزود: دهه فجر فرصتی را برای ما بوجود آورده است تا با شناسایی نقاط ضعف برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش و دستاوردهای نظام را برای مردم بیان کنیم. 
وی اظهارداشت: در این راستا باید از ظرفیت رسانه ها و شبکه های اجتماعی استفاده شود. 
استاندار اصفهان تدبیر را آینده نگری دانست و افزود: برای ساختن آینده ای روشن باید تلاش و مردم را امیدوار کنیم و ارتباط نخبگان با دستگاههای اجرایی را تقویت نماییم. 
وی با اشاره به اینکه برخی افراد به دلیل نگرش های سیاسی تلاش های دولت را نادیده می گیرند، اظهارداشت: همه ما در یک کشتی نشسته ایم و در موفقیت های نظام همه شریک هستند. 
رضایی با بیان اینکه برای امیدوار کردن مردم به انقلاب و نظام سعی کنیم تعارض ها را کنار بگذاریم ، افزود: همدلی و برادری بین دستگاههای اجرایی و مردم باید بیش از پیش تقویت شود زیرا همانگونه که امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی فرمودند مردم ولی نعمت ما هستند. 
وی با اشاره به اینکه برای تسریع در امور جامعه و خدمت رسانی به مردم بروکراسی ( کاغذبازی ) را باید کنارگذاشت، ادامه داد: رئیس جمهوری نیز در نشست اخیر خود با استانداران بر این موضوع تاکید کرد زیرا مقررات و قانون هایی که وضع می شود برای پیشرفت کشور و بهبود معیشت مردم است بنابر این با سختگیری های بی مورد نباید بگونه ای رفتار کرد که قانون و مقررات مانع تحقق این هدف شود. 
استاندار اصفهان بیان کرد: سیاست های دولت در ارتباط با تحریم ها، صداقت است و ما باید تلاش کنیم تا تحریم ها به فرصت تبدیل شود و توانایی های کشور افزایش یابد. 
منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار