مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: با توجه به اعلام ستاد بحران، یک جایگاه عرضه سوخت سیار از این منطقه به اهواز جهت کمک به مناطق آسیب دیده از سیل اخیر ارسال شد.
کد خبر: ۷۳۴۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴ 15 April 2019

به گزارش تابناک، حسین صادقیان افزود: این جایگاه با توجه به اعلام ستاد بحران شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران از منطقه اصفهان برای سوخت رسانی در روستاهای جنوب اهواز ارسال شد.
وی با بیان اینکه جایگاه دارای شاسی و سه محور است و توسط کشنده حمل می شود، اظهار داشت: جایگاه سوخت سیار بدون نیاز به زیرساخت بصورت خود اتکا قابل سرویس دهی است و برق آن توسط ژنراتور تولید می شود.
صادقیان خاطرنشان کرد: با توجه به وقوع رخداد سیل در جنوب و غرب کشور و لزوم رصد وضعیت توزیع سوخت در مناطق آسیب دیده و بمنظور تامین انرژی برای خودروهای امدادی و سوخت گرمایش هموطنان از ابتدای سال جاری روزانه یک جلسه کمیته بحران در ستاد شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران تشکیل شد.
وی با اشاره به اینکه اعضای مناطق معین در کنار اعضای ستاد بحران بصورت ویدئو کنفرانس با این ستاد در ارتباط بودند، اضافه کرد: تصمیم های ستاد بحران به مناطق معین ابلاغ شد که بر اساس آن ارسال سوخت هوایی مظروف برای مصرف بالگرد امدادی در خوزستان به اصفهان ابلاغ و اجرا شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان ادامه داد: ارسال نفت گاز و بنزین بخش هایی از استان خوزستان با توجه به متاثر شدن انبار نفت اهواز از سیل نیز یکی دیگر از تصمیم های ابلاغ شده به اصفهان بود که پیگیری و اجرا شد.
صادقیان به کمک های نقدی و غیر نقدی که کارکنان این شرکت به مناطق سیل زده ارسال کردند، اشاره و تصریح کرد: تا کنون حدود 270 میلیون ریال توسط کارکنان این شرکت به هموطنان سیل زده، کمک شده است.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار