مدیرعامل سازمان قطارشهری اصفهان گفت: حادثه صبح امروز مترو اصفهان(برخورد میله فلزی با کابین راننده) خسارت جانی در بر نداشته است و تلاش برای بازگرداندن قطار به خط ادامه دارد.
کد خبر: ۷۳۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹ 17 April 2019

به گزارش تابناکبه نقل از روابط عمومی سازمان قطار شهری اصفهان محمدرضا بنکدار با اشاره به حادثه امروز صبح در ایستگاه مترو کوی امام به سمت دروازه شیراز (برخورد میله فلزی با کابین راننده) اظهار داشت: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در پی نداشت و بلافاصله پس از حادثه، کارشناسان ایمنی قطار شهری به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: این ایستگاه در مرحله رفع نواقص قرار دارد و تلاش برای بازگرداندن قطار به خط در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان بیان داشت: خوشبختانه حادثه امروز به جز آسیب جزئی به قطار، آسیب دیگری نداشت و نیروهای ایمنی سازمان قطار شهری بعد از وقوع حادثه به سرعت در محل حاضر شدند و هم‌اکنون همه چیز تحت کنترل است.

وی بیان داشت: خسارت مالی وارد شده به قطار، قابل جبران است وتلاش می‌کنیم به سرعت خسارت وارد شده را اصلاح کرده و قطار را مجدد در خط مورد استفاده قرار دهیم.

مدیرعامل متروی منطقه اصفهان نیز در این ارتباط گفت: به علت این حادثه، تا اطلاع ثانوی، حرکت در مسیر ایستگاه آزادی به سمت صفه برقرار نیست اما سایر مسیر خط یک مشکلی برای تردد قطار شهری ندارد.

علیرضا فاتحی ادامه داد: علت این حادثه در دست بررسی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار