شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان استانی در محل برگزاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گشایش یافت.
کد خبر: ۷۴۶۱۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱ 19 May 2019

به گزارش تابناک، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان در آیین افتتاح این نمایشگاه افزود: تلاش ‌های بسیاری برای هر چه باشکوه ‌تر برگزار شدن این دوره نمایشگاه قرآن صورت گرفته است.
علی یارمحمدیان با بیان این که نمایشگاه امسال رویکردهای ویژه‌ای را در حوزه قرآنی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی در دستور کار خود قرار داده است، گفت: 187 غرفه در نمایشگاه قرآن و عترت امسال اصفهان حضور دارند که فعالیت‌های خود را در حوزه‌های مرتبط با قرآن و عترت به نمایش گذاشتند.
وی بیان کرد: از جمله مهمترین فعالان این عرصه می‌توان به نهادها، سازمان‌ها و تشکل ‌های مرتبط با قرآن و عترت، خیریه ‌ها و مراکز عام‌المنفعه نام برد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به این که یکی از ویژگی‌ های مهم نمایشگاه قرآن و عترت امسال نسبت به دوره‌های گذشته جدا شدن بخش‌های تجاری از بخش‌های فرهنگی و مذهبی است، تصریح کرد: نمایشگاه قرآن و عترت امسال نسبت به دوره‌های قبل بسیار تخصصی‌ تر و باکیفیت ‌تر شده که نتیجه آن را در استقبال مردم طی روزهای برگزاری شاهد خواهیم بود.
یارمحمدیان به نهادها و سازمان ‌های حاضر در این دوره از نمایشگاه اشاره کرد و ادامه داد: دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم در اصفهان، اداره کل اوقاف و امور خیریه، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جامعه القرآن الکریم، مهد قرآن و مرکز رایانه‌ای حوزه علمیه اصفهان از مهمترین شرکت‌کنندگان حاضر در شانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان به شمار می‌ روند.
وی اضافه کرد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، همایش‌ها و برنامه‌های جانبی بسیاری پیش‌بینی شده است، همچنین برنامه‌هایی نظیر برگزاری نشست‌های تخصصی قرآنی و فرهنگی با موضوعات مختلف، برگزاری کلاس‌های آموزشی، نشست‌های تخصصی با موضوع خانواده و تعلیم و تربیت فرزندان و جُنگ‌های شاد کودکانه در حاشیه این نمایشگاه برگزار می‌ شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار