مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اصفهان گفت: کمک و مشاکت به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد.
کد خبر: ۷۵۱۸۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷ 07 June 2019

به گزارش تابناک، اسدالله گرجی زاده با بیان اینکه گذشت شاکیان و کمک خیرین در آزادی این دسته از زندانیان لازم است که اصفهان در سال گذشته و ماه مبارک رمضان رتبه اول را در بین سایر استان‌ها در این امر مهم داشته است گفت: سال گذشته بیش از هزار و ۲۰۰ نفر زندانی با بدهی هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال توسط خیرین و بخشش شاکیان از بند آزاد شدند و در ماه رمضان امسال ۱۱۱ نفر آزاد شدند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی اصفهان با تاکید به اینکه در چهار سال گذشته چهار هزار و ۵۷۰ زندانی آزاد شده‌اند و به جمع خانواده‌های خود بازگشته‌اند یادآور شد: در چهار سال گذشته شاکیان پرونده‌های قضائی استان ۵۰۰ میلیارد ریال از بدهی‌های خود را برای آزادی سریع‌تر افراد در بند بخشیده‌اند.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر هزار و ۲۰۰ نفر زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان هستند، خاطرنشان کرد: برای آزادی این افراد ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گفته گرجی زاده این دسته از افراد به دلیل بدهی و شرایط اقتصادی گرفتار شده‌اند، که قرار گرفتن آنها در بند باعث گسسته شدن خانواده‌های آنها می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار