حاجی دلیگانی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان می‌گوید احمد سالک کاشانی نماینده این استان مورد سوء قصد چهار موتورسوار قرار گرفته و گلوله آنها به پای راننده اصابت کرده اما روایت پلیس پایتخت چیز دیگری است.
کد خبر: ۷۶۲۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵ 14 July 2019

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در این باره گفت: ساعاتی پیش احمد سالک کاشانی، نماینده استان اصفهان مورد سوء قصد چهار موتور سوار قرار گرفت و نهایتاً راننده وی بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا مجروح شد.

وی ادامه داد: احمد سالک کاشانی بعد از ظهر امروز برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی در تهران عازم شبکه افق بود که با هجوم ۲ موتور سوار به خودرو خود مواجه شد.

این نماینده مجلس عنوان کرد: در پی این درگیری راننده وی از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و اکنون در بیمارستان امام خمینی تهران تحت مداوا قرار گرفته است.

طبق گزارش اورژانس تهران؛ این حادثه ساعت ۲۰:۳۹ در اثر حمله چهار تن افراد ناشناس به خودرو احمد سالک کاشانی، نماینده مردم اصفهان در مجلس با کلت کمری رخ داده است.

رضا حبیبی، راننده خودرو نماینده اصفهان و ۴۸ ساله از سمت راست پا در این درگیری مضروب شده است.

این در حالی است که برخی رسانه‌ها در اخبار تکمیلی به نقل از سردار «حمید هداوند» جانشین رئیس پلیس پایتخت گزارش دادند: بحث حمله به احمد سالک موضوع امنیتی و ترور نبوده است و پلیس در حال بررسی جزئیات واقعه است.

بر اساس این گزارش، راننده مضروب نماینده اصفهان در اظهارات خود مدعی شده که ۲ فرد قصد سرقت کیف احمد سالک را داشتند که به محض مشاهده صحنه با آن‌ها درگیر شده و از اسلحه خود استفاده کرده است.

برچسب ها: احمد سالک ، سو قصد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار