اتحادیه پوشاک اصفهان در راستای تحقق عملی شعار رونق تولید و در راستای بهره‌وری بیشتر از ظرفیت تولید لباس ایرانی قصد دارد تا همایشی را با این موضوع در اصفهان برگزار کند.
کد خبر: ۷۶۲۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸ 15 July 2019

به گزارش تابناک به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، اتحادیه پوشاک شهر اصفهان قصد دارد برای ایجاد بسترهای الگوساز برای ایجاد فرایند جذب حداکثری از لباس ایرانی، زمینه را برای همفکری و همیاری و معرفی توانمندی تولیدکنندگان لباس ایرانی در سراسر ایران با حضور تولیدکنندگان و فروشندگان لباس در استان اصفهان برگزار کند.

در این همایش که قرار است با حضور تولیدکنندگان سراسر کشور، روسای اتحادیه های تخصصی پوشاک و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس برگزار شود، به بررسی مسایل مختلف این حوزه پرداخته خواهد شد.

بر اساس اعلام این اتحادیه در برگزاری این همایش نهادها و ارگان‌هایی چون فرمانداری، اتاق اصناف استان اصفهان، سازمان صنعت، معدن و تجارت اداره نظارت بر اماکن همکاری دارند و کارگروه ساماندهی مد و لباس نیز حمایت های معنوی لازم را از این همایش انجام می دهد.

همچنین اتحادیه پوشاک استان تهران نیز در این همایش به ارائه همکاری های لازم در حوزه آسیب شناسی بحث رونق تولید ملی خواهد پرداخت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار