وزیر اطلاعات گفت: این وزراتخانه برای مردم ایران اسلامی امنیت آور و برای دشمنان نظام اسلامی رعب آور است.
کد خبر: ۷۶۹۵۵۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶ 06 August 2019

به گزارش تابناک، حجت الاسلام سید محمود علوی در همایش ائمه جمعه استان اصفهان اقدامات تامین امنیت را تعطیل بردار ندانست و گفت: سربازان گمنام امام زمان در عرصه های مختلف به توفیقات خوبی رسیدند که بیان آن خوشحال کننده است و در مناسبت های مختلف به تصمیم سازان نظام ارائه می شود.

وزیر اطلاعات افزود: حکومت برای مردم تشکیل می شود و بر اساس فرهنگ اسلامی،  امنیت، عدالت، کرامت، معیشت و حرمت باید برای همه آحاد جامعه تامین شود بنابراین سرلوحه اقدامات وزارت اطلاعات از هما ن ابتدا تا کنونسه اصل شرع، قانون و اخلاق قرار گرفته است.

علوی گفت: در فعالیت های اطلاعاتی کار باید در چارچوب شرع باشد و اینگونه عمل کردن موجبات آسیب را فراهم نمی کند و آمیختن اقدامات اطلاعاتی با اخلاق پیش برنده کارهاست.

وزیر اطلاعات آینده پژوهی و پیشگیری از بحران و جلوگیری از تبدیل بحران ها به مسائل اجتماعی و سیاسی و اطلاع رسانی به مسوولان را مهمترین وظایف سربازان گمنام امام زمان دانست و افزود: اسم وزارت اطلاعات برای خودی ها رعب آور نیست بلکه تروریست ها و دشمنان باید از هیمنه سربازان گمنام امام زمان بترسند.

علوی با اشاره به نمونه هایی از اقدامات و موفقیت های وزارت اطلاعات گفت: بسیاری از ماموریت های وزارت اطلاعات قابل بیان نیست اما بصورت حرفه ای متقن و مستند انجام می شود.

وزیر اطلاعات اقدامات دانش پایه اطلاعاتی، تقویت امکانات فنی و عملیاتی، افزایش دانش آموختگان دانشگاه تخصصی را از جمله فعالیت های انجام شده در دولت یازدهم و دوازدهم بیان کرد و گفت: اکنون وزارت اطلاعات در بین سرویس های اطلاعاتی جهان در جایگاه ممتاز قرار دارد.

حجت الاسلام علوی بر شناسایی عوامل نفوذی تاکید کرد و افزود: به لطف خدا سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی این افراد دارای تخصص حرفه ای هستند و اقدامات آنان را زیر ذره بین دارند.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار