مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تیران و کرون گفت: از ۱۴ پروژه عمران روستایی در تیران و کرون بهره برداری شد.
کد خبر: ۷۷۷۴۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱ 03 September 2019

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان، مسعود مرادیان اظهار داشت: بهره برداری از ۱۴ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 83 میلیارد ریال در قالب زیرسازی جدول گذاری و اجرای آسفالت ۱۳۸.۰۰۰ متر مربع معابر روستایی اجرایی شد.

وی با اشاره به عملکرد این بنیاد اظهار داشت: از ابتدا تاکنون برای 42 روستای بخش مرکزی و کرون طرح هادی تهیه شده و برای تعداد ۲۵روستا طرح بازنگری و ۱۵فقره طرح تفضیلی روستایی انجام شده است.

وی تصریح کرد:اجرای طرح هادی ۴۲روستا در دو بخش مرکزی و کرون با مشارکت دهیاری و شوراهای اسلامی شامل۱۸۰ هزار متر مربع زیرسازی و ۳۲۰.۰۰۰متر جدول گذاری و ۴۵.۰۰۰مترمربع پیاده روسازی و همچنین جذب ۳۷۸۵تن قیر دولتی و اجرای ۶۲۰.۰۰۰ متر مربع آسفالت گرم در معابر روستایی ۳۵روستا اجرایی شده است.

مرادیان با اشاره به اجرای طرح سند دار کردن منازل خاطر نشان کرد: تعداد ۱۵۸۳۵جلد سند مالکیت روستایی و شهری صادر و تحویل شده است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تیران و کرون با اشاره به اهمیت ساخت مسکن مقاوم روستایی اظهار داشت: درحال حاضر بیش از ۲۶۵۵ فقره تسهیلات مقاوم سازی مسکن روستایی ،قرض الحسنه تعمیرات و حوادث در شهرستان پرداخت شده است.

وی در خصوص ساخت مسکن شهری خاطر نشان کرد: تعداد ۱۲۰ واحد مسکونی در قالب خیرین و خانواده های دارای دومعلول تحت پوشش بهزیستی تکمیل و همچنین ساخت و تحویل بیش از ۱۳۳۳واحد مسکونی در قالب مسکن مهر،مسكن محرومين و مسکن شهری با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت رسیدگی و پاسخگویی بیش از ۸۵۰فقره استعلام ادارات و شرکت ها،استعلام پروانه ساختمانی و تغییر کاربری و تفکیک در سطح شهرستان در سال جاری از دیگر اقدامات این بنیاد است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار