استاندار اصفهان اظهار داشت: با توجه به ثابت ماندن نرخ ارز و آینده روشن پیشروی اقتصاد ایران در تلاش هستیم تا معدن کاران استان بتوانند بیش از گذشته به کار و فعالیت بپردازند.
کد خبر: ۷۸۰۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳ 15 September 2019

به گزارش گزارش تابناک اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در هشتمین جلسه شورای معادن استان، اظهار داشت: پدیده خام فروشی معادن سنگ آهن استان اصفهان باعث شده صنایع بزرگ با مشکل مواد اولیه روبرو شوند لذا نباید اجازه داد مواد خام معدنی سنگ آهن از استان خارج شود.

وی ادامه داد: به منظور حل مسائل صاحبان صنایع بزرگ همچون فولادمبارکه و ذوب آهن، لیست معادنی که می توان سنگ آهن مطلوب از آنها استخراج کرد تهیه شده و به زودی با حضور مسئولان دستگاه های ذیربط در این خصوص تصمیمات لازم اتخاذ می گردد.

استاندار اصفهان اضافه کرد: یک تیم کارشناسی نیز برای بررسی معادن شن و ماسه استان تشکیل شده تا مشکلات و مسائل پیرامون این معادن بررسی و مرتفع شود.

رضایی با تاکید بر اینکه سلامتی مردم در هرشرایطی برای مدیریت استان در اولویت است، گفت: برخی معادن گچ در شعاع ۵۰ کیلومتری اصفهان، ایجاد آلودگی می کنند که نسبت به عدم فعالیت برخی از آنها که فاقد مجوز هستند، اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ثابت ماندن نرخ ارز و آینده روشن پیشروی اقتصاد ایران در تلاش هستیم تا معدن کاران استان بتوانند بیش از گذشته به کار و فعالیت بپردازند و اشتغال زایی کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار