در دیدار رییس سازمان عشایر کشور با استاندار اصفهان مطرح شد؛
رییس سازمان عشایر کشور با استاندار اصفهان در خصوص مسائل پیرامونی عشایر استان دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: ۷۸۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸ 29 September 2019

به گزارش تابناک اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و بین الملل استانداری اصفهان، کرمعلی قندالی، رییس سازمان عشایر کشور با دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان در خصوص مسائل پیرامونی عشایر استان دیدار و گفتگو کرد.

استاندار اصفهان در ابتدای این دیدار با اشاره به توجه ویژه مدیریت استان و نهادهای اجرایی ذیربط  با سازمان امور عشایر استان، اظهار داشت: احداث مجتمع های دامی برای عشایر بسیار حائز است که در خصوص راه های ایجاد آن بررسی لازم باید صورت گیرد زیرا سرمایه گذاری به منظور تولید گوشت قرمز پروار توسط عشایر از جهتی هم برای این قشر پرتلاش، سودآور است و هم از سوی دیگر نیازهای جامعه را برطرف خواهد کرد.

کرمعلی قندالی، رییس سازمان عشایر کشور نیز ضمن تشکر و عنایت مدیریت استان به امور عشایر گفت: مراتع و چراگاه های مناسب برای دام های عشایر محدود است به همین دلیل سلسه برنامه هایی برای توزیع متوازن این محل ها به عشایر صورت گرفته است.

وی ادامه داد: اصلاح نژاد دام های سبک و سنگین عشایر به منظور بهره وری بیشتر و محصولاتی با کیفیتی بالاتر نیز در دستور کار سازمان عشایر کشور است.

رییس سازمان عشایر کشور خاطرنشان کرد: ما می توانیم در انجام امور بویژه در طراحی سامانه ها و اجرای پروژه ها از تجربیات دستگاه های دیگر نیز استفاده کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار