معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح حذف قبوض کاغذی آب بهاء گفت: چاپ و توزیع قبوض کاغذی آب بهاء به طور کامل درشهرضاحذف شد با جمع آوری شماره همراه 52 هزار و 700 مشترک در شهرضا و منظریه قبوض آب بهاء به صورت الکترویک برای آنها ارسال می شود.
کد خبر: ۷۸۴۵۲۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱ 01 October 2019

به گزارش تابناک اصفهان، رضا رضایی در این خصوص اعلام کرد: مهرماه قبوض کاغذی برای مشترکین شهرضا و منظریه صادر نشد بلکه از طریق پیامک رقم آب بهاء شهریور ماه به اطلاع مشترکین رسید.
وی افزود:تا کنون 65 درصد مشترکین شهرضا قبل از پایان مهلت اقدام به پرداخت قبوض به روش الکترونیکی نمودند و انتظار می رود مابقی مشترکین با ارسال پیامک ، یادآوری اقدام به پرداخت قبوض آب بهاء خود نمایند.
رضایی با بیان اینکه شرکت آبفا استان اصفهان درماههای اخیر اقدام به فراهم نمودن زیرساخت های حذف قبوض آب بهاءدر سطح استان نمود خاطر نشان ساخت: مشترکین اصفهانی می توانند به منظور اطمینان از ثبت نام و درج شماره تلفن همراه شان در برنامه جامع خدمات مشترکین آبفا، با سامانه 1522 تماس گرفته و یا از طریق پرتال شرکت به نشانی www. Abfaesfahan.ir شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند.
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در پاسخ به اینکه برخی از مشترکین می خواهند از چگونگی روند محاسبه آب بها خود مطلع شوند تصریح کرد: مشترک با گرفتن شماره 151522*6655* و کد دستوری USSD می تواند قبوض آب بهاء خود را مشاهده نماید. استفاده از کدهای دستوری نیازمند نصب هیچ نرم افزاری نیست بنابراین مشترکین می توانند با گرفتن کد دستوری#151522*6655* با تلفن همراه خود، خدمات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان را دریافت کنند.
وی افزود: مشترکین از طریق سامانه های پرداخت غیرحضوری و یا تماس با شماره تلفن 1522 و ثبت کلید شماره یک ، نسبت به وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت، اقدام و قبض خود را در هر ساعت از شبانه روز پرداخت کنند.
رضایی پیرامون اجرای طرح حذف قبوض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان گفت: در حال حاضر شماره همراه بیش از 76 درصد مشترکین در استان جمع آوری شد تلاش شبانه روزی برای جمع آوری صد درصدی شماره همراه مشترکین تا پایان مهر ماه در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه درصدد هستیم مهرماه آخرین دوره توزیع قبوض کاغذی آب بهاء در استان اصفهان باشد اظهار داشت:با جمع آوری تلفن همراه مشترکین و اطلا ع رسانی جامع پیرامون چگونگی پرداخت الکترونیکی ، از این پس قبوض مشترکین به صورت الکترونیکی صادر می شود.
وی با اشاره به اپلیکیشن آبفا اصفهان بیان کرد: 23 خدمت شرکت آب وفاضلاب اعم از فروش انشعابات ،مشاهده قبوض،مشاهده صورتحساب،پی گیری درخواستها،اعلام کارکرد کنتور،آموزش،راهنما،خدمات پس از فروش وانتقادات و پیشنهادات از طریق اپلیکیشن همراه آبفا انجام می گیرد.
معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان به دیگر خدمات درگاه غیرحضوری ussd اشاره کردو خاطر نشان ساخت:از طریق این درگاه نیز قبض میان دوره آ ب بهاء صادر می شود،خرید لوازم کاهنده و در یافت انشعاب انجام می شود

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار